Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 410
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2941998
31222
445
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Somogyi Árpád (1926-) ~1980. "T.O.T. (Termelőszövetkezetek Országos Tanácsa) / Kiváló Termelőszövetkezeti Munkáért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (95mm) + "T.O.T." műgyantás kitüntető jelvény eredeti tokban (25mm) T:AU
2943742
31223
445
Numismatik
Sülle Mária 2000. "A Magyar Állam 1000 éves" Ag emlékérem (35,33g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) 2938255
31224
445
Numismatik
Stanzel Antal (1938-1998) 1987. "Dr. Kresz Géza 1887 / 100 éves a Mentésügy 1887-1987" kétoldalas bronz emlékérem, (60mm) T:AU
2945246
31225
445
11000
Numismatik
Szabó Géza (1939-) 2008. "Mátyás megkoronázásának 550. évfordulójára" Ag sorszámozott "152" emlékérem tanúsítvánnyal, dísztokban (20,78g/0.999/35mm) T:PP
2938041
31226
445
Numismatik
Szántó Gergely (1886-1962) 1927. "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda" bronz emlékérem (40mm) T:XF 2767355
31227
445
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 1988. Vadászat témájú Cu emlékérem szett (10xklf, 38 mm), éremtartó kazettában bársonybéléssel. T:PP
2888963
31228
445
Numismatik
Ifj. Szlávits László (1959-) DN "Nagy Imre / Emlékül a Magyar Honvédségtől" kétoldalas Cu emlékérem (39mm) T:UNC
2838729
31229
445
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) DN "Zrínyi Miklós" egyoldalas Cu emlékérem műanyag dísztokban (39mm) T:UNC
2812985
31230
445
Numismatik
Sződy Szilárd (1878-1939) 1918. "Forradalom 1918. X. 31." Zn emlékérem (50x32mm) T:1- patina
2938935
31231
445
3200
Numismatik
Sződy Szilárd (1878-1939) 1926. "Dr. Füzesséry Zoltán" Br plakett (31x35mm) T:XF patina Hungary 1926. "Zoltán Füzesséry, Dr." Br plaque. Sign.: Szilárd Sződy (31x35mm) C:XF patina HP 5849.var
2890056
31232
445
36000
Numismatik
Telcs Ede (1872-1948) 1906. "Gróf Andrássy Gyula / Szoboremlékének lepelhullása alkalmából 1906" bronz emlékérem (69mm) T:AU patina HP 6073.
2942803
31233
445
Numismatik
Telcs Ede (1872-1948) 1907. "Alpár Ignác építész - Kornfeld Zsigmond elnök / A Budapesti Áru- és Értéktőzsde építésének emlékére. 1907." Br plakett (207,47g/100x67,5mm) T:XF hátlapon fo. Hungary 1907. "To commemorate the building of the Budapest Merchandise and Stock Market" Br commemorative plaque. Sign.: Ede Telcs (207,47g/100x67,5mm) C:XF backside with spots HP 6083. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF