Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 410

Bognár György (1944-) 1984. "Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója / MÉE Nógrád megyei szervezete" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo ST4
31078.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bognár György (1944-) 1985. "40 éves a BÁV / Mária Terézia" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31079.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bognár György (1944-) 1986. "Báró Pálffy Miklós főkapitány 1552-1600 / A MÉE Nógrád megyei szervezete" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42mm) T:AU Adamo ST7
31080.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bognár György (1944-) 1986. "Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986" egyoldalas, öntött bronz nagyminta (140mm) T:1-
31081.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Bognár György (1944-) 1987. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31082.

Rufpreis:
2 000 HUF

31083.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1987. "150 éves az Egri Főszékesegyház 1837-1987 / J.L. PYRKER AEPPUS AGRIENSIS AEDIFICATOR ECCL METROP" kétoldalas bronz emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:AU
31084.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bognár György (1944-) 1988. "Államalapító királyunk halálának emlékére 1038-1938 - MÉE / A Szent Jobb országos bemutatása" jelzett Ag emlékérem bársony szütyőben (36,11g/0.835/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat Adamo BP25
31085.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bognár György (1944-) 1990. "Gróf Batthyány Lajos nádor, az iskola alapítója 1765 / A Nagykanizsai Gimnázium 225 éves évfordulójára" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31086.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bognár György (1944-) 1990. "Minden Magyarok Kápolnája Felszentelve Szent István Tiszteletére" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (96mm) T:1- patina
31087.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott bronz emlékérem (65mm) T:PP fo.
31088.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" aranyozott fém emlékérem + 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Szombathely" aranyozott fém emlékérem + 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Pécs" aranyozott fém emlékérem, (mind 42.5mm) T:1- (PP)
31089.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF