Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 410

Bognár György (1944-) 1991. "Kereskedelmi Bank Rt." Ag emlékérem nem hozzávaló dísztokban (31,45g/0.999/42,5mm) T:AU (PP) patina
31090.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós 1868-1957 / Itthon, hazai földben" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina
31091.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

31092.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina, kis ph
31093.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kapszulában, dísztokban (15,54g/0.999/42,5mm) T:PP
31094.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
14

Bognár György (1944-) 1996. "Inter-Európa Bank Rt. - Budapest / Alapítása 15. évfordulójára 1981-1996" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, tanúsítvánnyal (15,55g/0.925/32mm) T:PP patina
31095.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bokros László (1928-2017) DN "Vidéki életkép" egyoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1-
31096.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) ~1940. "Győri Országos Dalosverseny / Győr, Szabad Királyi Város" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:2,2- patina, ü. karc /  Hungary ~1940. "National Song Contest in Győr / Free Regal City of Győr" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Sándor Boldogfai Farkas (80mm) C:XF,VF patina, ding, scratch
31097.

Rufpreis:
5 000 HUF

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1970. "Budapest felszabadulásának 10 éves évfordulójára / Hazai Pamutszövőgyár Vállati Vez. és Pártszervezete 1970. ápr. 4." bronz emlékérem, dísztokban (60mm) T:AU
31098.

Rufpreis:
3 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) ~1975. "KFKI (Központi Fizikai Kutatóintézet)" kétoldalas, öntött, nagyméretű bronz díjérem, hátoldalán gravírozott (127mm) T:1-
31099.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "A Szent Jobb országjárása / Szent István királyunk halálának 950. évfordulója emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-
31100.

Rufpreis:
2 000 HUF

31101.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF