Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 410
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2940549
31090
445
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Kereskedelmi Bank Rt." Ag emlékérem nem hozzávaló dísztokban (31,45g/0.999/42,5mm) T:AU (PP) patina 2944549
31091
445
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós 1868-1957 / Itthon, hazai földben" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina
2339252
31092
445
Numismatik
2940585
31093
445
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina, kis ph
2937079
31094
445
4600
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kapszulában, dísztokban (15,54g/0.999/42,5mm) T:PP 2938827
31095
445
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Inter-Európa Bank Rt. - Budapest / Alapítása 15. évfordulójára 1981-1996" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, tanúsítvánnyal (15,55g/0.925/32mm) T:PP patina
2792989
31096
445
Numismatik
Bokros László (1928-2017) DN "Vidéki életkép" egyoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1-
2722169
31097
445
Numismatik
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) ~1940. "Győri Országos Dalosverseny / Győr, Szabad Királyi Város" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:2,2- patina, ü. karc / Hungary ~1940. "National Song Contest in Győr / Free Regal City of Győr" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Sándor Boldogfai Farkas (80mm) C:XF,VF patina, ding, scratch 2940662
31098
445
Numismatik
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1970. "Budapest felszabadulásának 10 éves évfordulójára / Hazai Pamutszövőgyár Vállati Vez. és Pártszervezete 1970. ápr. 4." bronz emlékérem, dísztokban (60mm) T:AU 2806820
31099
445
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) ~1975. "KFKI (Központi Fizikai Kutatóintézet)" kétoldalas, öntött, nagyméretű bronz díjérem, hátoldalán gravírozott (127mm) T:1- 2812761
31100
445
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "A Szent Jobb országjárása / Szent István királyunk halálának 950. évfordulója emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-
2940459
31101
445
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF