Uhren Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2945663
12318
445
Watches
Gyöngyház számlapos kavrc női karóra. Bőr szíjjal 20x20 mm
2913590
12319
445
30000
Watches
Seiko 5 automata karóra, fém szíjjal, működő, jó álllapozban d: 38 mm
2939001
12320
445
Watches
cca 1900 Locarno Watch Co. svájci zsebóra, másodpercmutatós, nikkel, kopott számlappal, fedél gravírozott, jelzett, működik, d: 5 cm / Locarno Watch Co. swiss pocket watch, nickel, worn condition, working 2939026
12321
445
Watches
Marvin kvarc karóra, bőr szíjjal, működik, d: 1,7 cm, enyhén kopottas, karcos állapotban 2903758
12322
445
38000
Watches
Helvetia kézio felhúzós férfi karóra, szép állapotban, hibátlan számlappal, eredeti dobozában. bőr szíjjal 36 mm
2913591
12323
445
15000
Watches
Secura automata karóra, dátum fukcióval, karcos plexi, nem működik, fém szíjjal. 36 mm
2945656
12324
445
Watches
Makita kvarc karóra, analóg és digitális, kaucsuk szíjjal, jó állapotban, működik, d: 45 mm
2945661
12325
445
Watches
Darwil mechanikus karóra, működik, üveglapon kis karcolások, d: 3,5 cm
2941997
12326
445
Watches
Ruhla UMF antimagnetic mechanikus férfi karóra, naptárkijelzős, kopott, működik, d: 28 mm 2942580
12327
445
Watches
Seiko női karóra, aranyozott fém szíjjal, kvarc, nem működik, 14x12 mm 2905580
12328
445
Watches
Omar női automata karóra. Jelzett, működik, fém szíjjal 25x28 mm 2903776
12329
445
3400
Watches
Orient kvarc női karóra, szép állapotban, hibátlan számlappal, fém szíjjal 26 mm Elemmel
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF