Uhren Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2937055
12294
445
Watches
Rhythm zenélős ébresztőóra Kézi felhúzós, a zenélő rész, nem a többi rész működik. Műanyag. 27x14 cm 2840703
12295
445
Watches
Swiza vekker, működik, mechanikus, m: 6,5 cm
2733565
12296
445
Watches
Pollmanny kulcsos asztali óra, retro. Működik. 22x20 cm
2754787
12297
445
700000
Watches
2793021
12298
445
Watches
Régi vekker, működik, kopott, kis hiánnyal, m: 17 cm
2924012
12299
445
Watches
Schmeckenbecker forgóingás óra, fa talpon, búrával, nem kipróbált, m: 25 cm
2941535
12300
445
Watches
Astboerg Royal Riamond AT406 unisex kvarc karóra. Sötétkék számlappal, Swarovski kristályokkal díszített fém tokkal, vízálló (3 ATM). Kissé karcos üveggel, bőr szíjjal, működik, d: 42 mm. Eredeti díszdobozban (a doboz belül kissé sérült), papírokkal, törlőkendővel.
2920856
12301
445
260000
Watches
Mont Blanc Star női karóra, 2023.12-04-ig érvényes garanciával, leírással, díszdobozban
2941522
12302
445
Watches
42 db vegyes mechanikus és kvarc karóra. Nem működnek, javításra vagy elemcserére szorulnak. Vegyes állapotban. 2887791
12303
445
Watches
Eble rézházas asztali kvarcóra, elem nélkül, nincs kipróbálva, m: 10 cm 2815915
12304
445
30000
Watches
Ezüst (Ag) női zsebóra. Kulcsos, XIX. sz. vége. Jelzett, hibátlan számlappal, működő, jó állapotban d: 34 mm
2791412
12305
445
Watches
Britix kézi felhúzós karóra. 17 köves szerkezettel, karcos plexivel, működik d: 30 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF