Uhren

Zahl der Lose: 109

12258.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

19. sz. vége, Anton Hiebner Bécs falióra, szép állapotban, kulccsal, 1 súllyal, sérült üveggel, sérült számlappal, 118x32x15 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
12259.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75
27

Geneve 14K arany női karóra, jelzett tokkal és szíjjal, kvarc szerkezettel (nincs kipróbálva). Bruttó: 21,4 g, d: 17 mm
12260.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Junghans asztali stopper, mechanikus, működik, talapzatán kis hibák, m: 25,5 cm
12261.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

12262.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Junghans Star retró kvarc ébresztőóra, műanyag házzal, kissé sérült, nincs kipróbálva, 9x7,5x4 cm
12263.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 darab karóra, alkatrésznek
12264.

3 darab karóra, alkatrésznek

Rufpreis:
1 200 HUF

Kisméretű, antik Remontoir zsebóra, duplafedeles, díszes ezüstözött tokkal, jelzett, 10 köves szerkezettel. Sérült, nem működik, d: 34 mm
12265.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Continental svájci kvarc női karóra, fém szíjjal, karcos üveggel, elem cserére szorul, d: 23 mm
12266.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes órák, alkatrésznek. Egy mechanikus, többi kvarc
12267.

Rufpreis:
3 000 HUF

Reymand Jewel karóra, quartz, fém szíjjal, d: 25 mm, nem kipróbált
12268.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst (Ag) tokos kulcsos női zsebóra. d: 38 mm Működik, szép állapotú számlappal, kulcs nélkül.
12269.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF