Uhren Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2937001
12258
445
120000
Watches
2944805
12259
445
46000
Watches
19. sz. vége, Anton Hiebner Bécs falióra, szép állapotban, kulccsal, 1 súllyal, sérült üveggel, sérült számlappal, 118x32x15 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION! 2884921
12260
445
300000
Watches
Geneve 14K arany női karóra, jelzett tokkal és szíjjal, kvarc szerkezettel (nincs kipróbálva). Bruttó: 21,4 g, d: 17 mm
2800381
12261
445
48000
Watches
Junghans asztali stopper, mechanikus, működik, talapzatán kis hibák, m: 25,5 cm
2841169
12262
445
60000
Watches
2866169
12263
445
Watches
Junghans Star retró kvarc ébresztőóra, műanyag házzal, kissé sérült, nincs kipróbálva, 9x7,5x4 cm
2915748
12264
445
Watches
3 darab karóra, alkatrésznek
2917476
12265
445
15000
Watches
Kisméretű, antik Remontoir zsebóra, duplafedeles, díszes ezüstözött tokkal, jelzett, 10 köves szerkezettel. Sérült, nem működik, d: 34 mm
2817937
12266
445
Watches
Continental svájci kvarc női karóra, fém szíjjal, karcos üveggel, elem cserére szorul, d: 23 mm
2899113
12267
445
Watches
Vegyes órák, alkatrésznek. Egy mechanikus, többi kvarc
2923304
12268
445
Watches
Reymand Jewel karóra, quartz, fém szíjjal, d: 25 mm, nem kipróbált
2789797
12269
445
13000
Watches
Ezüst (Ag) tokos kulcsos női zsebóra. d: 38 mm Működik, szép állapotú számlappal, kulcs nélkül.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF