Uhren Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2937614
12342
445
Watches
Zentra zsebóra. Jelzett, fém tokos, működő, jó állapotban d: 50 mm 2937010
12343
445
Watches
Armani kvarc óra, jelzett, működik, bőr szíjjal, 25x39 mm
2937013
12344
445
Watches
Roskopf zsebóra kissé sérült számlappal, működik, d: 51 mm
2937008
12345
445
15000
Watches
Festina női kvarc óra, jelzett, működik,. 38 mm
2944743
12346
445
36000
Watches
Pierre Cardin férfi karóra, kvarc, új elemmel, működik, szép állapotban, fém szíjjal, 30x25 cm
2938278
12347
445
30000
Watches
Tissot Titanium PR 50 kvarc karóra, elem nélkül, fém szíjjal. d: 36 mm
2937103
12348
445
38000
Watches
Braunswetter János Szeged nagy méretű zsebóra. Fém tokkal, jelzett tok, jelzett számlap, jelzett szerkezet, számlapon hajszálrepedések. Működik. d: 70 mm 2938270
12349
445
Watches
Avalon de Luxe Automatic karóra 17 köves. Nem működik d: 32 mm 2943593
12350
445
5500
Watches
3 db kézi felhúzós női karóra (Zarja, Slava, Luch), kettő működik, d: 18-22 mm
2938276
12351
445
40000
Watches
Maurice Lacroix kvarc karóra, elem nélkül, jelzett bőr szíjjal. d: 35 mm
2937610
12352
445
80000
Watches
Longines Ultrachron automata karóra, fém tokkal, hibátlan számlappal, naptár funkcióval, d: 33 mm Működő, jó állapotban 2937023
12353
445
120000
Watches
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF