Uhren

Zahl der Lose: 109

Zentra zsebóra. Jelzett, fém tokos, működő, jó állapotban d: 50 mm
12342.

Rufpreis:
10 000 HUF

Armani kvarc óra, jelzett, működik, bőr szíjjal, 25x39 mm
12343.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Roskopf zsebóra kissé sérült számlappal, működik, d: 51 mm
12344.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Festina női kvarc óra, jelzett, működik,. 38 mm
12345.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Pierre Cardin férfi karóra, kvarc, új elemmel, működik, szép állapotban, fém szíjjal, 30x25 cm
12346.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Tissot Titanium PR 50 kvarc karóra, elem nélkül, fém szíjjal. d: 36 mm
12347.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Braunswetter János Szeged nagy méretű zsebóra. Fém tokkal, jelzett tok, jelzett számlap, jelzett szerkezet, számlapon hajszálrepedések. Működik. d: 70 mm
12348.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Avalon de Luxe Automatic karóra 17 köves. Nem működik d: 32 mm
12349.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db kézi felhúzós női karóra (Zarja, Slava, Luch), kettő működik, d: 18-22 mm
12350.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Maurice Lacroix kvarc karóra, elem nélkül, jelzett bőr szíjjal. d: 35 mm
12351.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Longines Ultrachron automata karóra, fém tokkal, hibátlan számlappal, naptár funkcióval, d: 33 mm Működő, jó állapotban
12352.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

12353.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF