10522.
Beendet 445. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Bányai Oszkár?): Enteriőr képekkel. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 40x51 cm.