10521.
Beendet 445. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
22 000 HUF
59,62 EUR, 68,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel: NÅ‘i félakt a kandallónál, 1911. Olaj, vászon. 42x36 cm. DekoratÃv, régi, kissé sérült fakeretben, keret hátoldalán Schwartz Miksa pestszenterzsébeti képkeretezÅ‘ cÃmkéjével.