10523.
Beendet 445. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
44 000 HUF
119,24 EUR, 137,50 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz.: Szent. Olaj, vászon, dublírozott, restaurált, kissé sérült. 54x42,5 cm