Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 44

Stefanovits Pál: Talajtan. Bp., 1981, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
18878.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dr. Bród Miksa: Fertőző betegségek. Amit mindenkinek tudnia kell. Boldog Élet Könyvtára 2. sz. Bp., é.n., Élet és Egészség Könyvkiadóvállalat, 48 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
18879.

Rufpreis:
1 400 HUF

Issekutz Béla: Gyógyszerek és gyógyítás. Bp., 1940, Eggenberger - Rényi Károly. 32 p. Prospektus a könyvről, kivonatokkal a szaklapok ismertetéséből és könyvből. Kiadói papírkötésben, borítón tollas feljegyzéssel, hátoldalán kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban.
18880.

Rufpreis:
1 200 HUF

Simoncsics Péter: A kínai akupunktúra régen és ma. Bp., 1988., Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
18881.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

18882.

Rufpreis:
1 200 HUF

18883.

Rufpreis:
1 800 HUF

Darányi Gyula: Hogyan óvjuk meg egészségünket? Bp., 1940., Országos Közegészségi Egyesület. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
18884.

Rufpreis:
1 000 HUF

18885.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF