Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2857564
18854
445
4400
Books: Natural sciences, Medicine
Hetzel Henrik: A háziállatok meddősége. Bp., 1945., Szerzői. Negyedik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, foltos borítóval. 2935800
18855
445
Dr. Gruber Miksa: A nemi élet egészségtana. (Férfiak számára). Az Egészségápolás Könyvtára II. köt. Bp., [1907], Légrády, (2)+101+(3) p. + 2 t. Kiadói egészvászon-kötés. 2904220
18856
445
Magyar gyógyszerészek, magyar sorsok 1924-2003. Önéletírás antológia. Szerk.: Hornok Éva, Mohr Tamás, Dobson Szabolcs. Bp., 2004, Dictum. Kiadói kartonált papírkötés.
2908248
18857
445
Darányi Gyula: Közegészségtan. II. kötet, Környezeti hígiene. Bp., 1939. Magyar Orvosi Könyvkiadó. Kiadói vászon kötésben Kissé foltos borítóval
2901119
18858
445
Dékány István: Mértan. Bp., 1912. Athenaeum 168 p + 1 t (sérült) Félvászon kötésben
2901111
18859
445
Lengyel Sándor: Geometria. a felső kereskedelmi iskolák számára. Bp., 1899. Lampel. 234p. Kiadói félvászon kötésben Sérült fűzéssel.
2937864
18860
445
Útmutató a gyógyszerkészítmények rendelésére. Szerk.: Dr. Siftár Endre. Bp., 1977, Medicina. Első kiadás. Kiadói nylon-kötés, a könyvtesttől részben elvált borítóval.
2944451
18861
445
Népi gyógyítás Magyarországon. Ethnomedicine in Hungary.Szerk.: Antall József. Orvostorténeti Közlemények. Communicationes de Historia Artis Medicinae. Supplementum 7-8. Bp.,1975., Semmelweis Orvostörténeti Múzeum, Könyvtár és Levéltár - MOTESZ Magyar Orvostörténeti Társaság. Kiadói papírkötés. 2896921
18862
445
Alvás és altatószeres gyógykezelés. ("Bayer" Leverkusen gyógyszerészeti kiadvány). Bp., [1941], Magyar Pharma Gyógyáru Rt. (Globus-ny.), 55+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, a borítón minimális sérüléssel. 2899948
18863
445
Böő István: Gazdasági állataink betegségmegelőzése. Bp., 2001, Mezőgazdasági Szaktudás Kiadó. Kiadói papírkötés.
2899950
18864
445
Dr. Orbán Róbert: Nagyüzemi sertéstartási ABC. Bp., 1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
2921464
18865
445
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF