Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 44

Hetzel Henrik: A háziállatok meddősége. Bp., 1945., Szerzői. Negyedik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, foltos borítóval.
18854.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Dr. Gruber Miksa: A nemi élet egészségtana. (Férfiak számára). Az Egészségápolás Könyvtára II. köt. Bp., [1907], Légrády, (2)+101+(3) p. + 2 t. Kiadói egészvászon-kötés.
18855.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar gyógyszerészek, magyar sorsok 1924-2003. Önéletírás antológia. Szerk.: Hornok Éva, Mohr Tamás, Dobson Szabolcs. Bp., 2004, Dictum. Kiadói kartonált papírkötés.
18856.

Rufpreis:
1 800 HUF

Darányi Gyula: Közegészségtan. II. kötet, Környezeti hígiene. Bp., 1939. Magyar Orvosi Könyvkiadó. Kiadói vászon kötésben Kissé foltos borítóval
18857.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dékány István: Mértan. Bp., 1912. Athenaeum 168 p + 1 t (sérült) Félvászon kötésben
18858.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lengyel Sándor: Geometria. a felső kereskedelmi iskolák számára. Bp., 1899. Lampel. 234p. Kiadói félvászon kötésben Sérült fűzéssel.
18859.

Rufpreis:
1 200 HUF

Útmutató a gyógyszerkészítmények rendelésére. Szerk.: Dr. Siftár Endre. Bp., 1977, Medicina. Első kiadás. Kiadói nylon-kötés, a könyvtesttől részben elvált borítóval.
18860.

Rufpreis:
1 600 HUF

Népi gyógyítás Magyarországon. Ethnomedicine in Hungary.Szerk.: Antall József. Orvostorténeti Közlemények. Communicationes de Historia Artis Medicinae. Supplementum 7-8. Bp.,1975., Semmelweis Orvostörténeti Múzeum, Könyvtár és Levéltár - MOTESZ Magyar Orvostörténeti Társaság. Kiadói papírkötés.
18861.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Alvás és altatószeres gyógykezelés. ("Bayer" Leverkusen gyógyszerészeti kiadvány). Bp., [1941], Magyar Pharma Gyógyáru Rt. (Globus-ny.), 55+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, a borítón minimális sérüléssel.
18862.

Rufpreis:
3 000 HUF

Böő István: Gazdasági állataink betegségmegelőzése. Bp., 2001, Mezőgazdasági Szaktudás Kiadó. Kiadói papírkötés.
18863.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Orbán Róbert: Nagyüzemi sertéstartási ABC. Bp., 1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
18864.

Rufpreis:
2 400 HUF

18865.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF