Alvás és altatószeres gyógykezelés. ("Bayer" Leverkusen gyógyszerészet... https://www.darabanth.com/de/445-Fernauktion/445.0/Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1500015/Alvas-es-altatoszeres-gyogykezeles-Bayer-Leverkusen-gyogyszereszeti-kiadvany-Bp-194~II2896921
2896921
18862
445
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Alvás és altatószeres gyógykezelés. ("Bayer" Leverkusen gyógyszerészeti kiadvány). Bp., [1941], Magyar Pharma Gyógyáru Rt. (Globus-ny.), 55+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, a borítón minimális sérüléssel.
: zille