Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 44

Dr. Kovács Izsó: Hemopatia. A vérgyógyítás és eredményei. Bp., 1910, Nap Ujságvállalat Nyomda, 128 p. Egészvászon-kötésben
18866.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

2 db gyermekegészségügyi füzet: Dr. Heim Pál: A gyermekeke táplálkozása. Szülők Könyvtára 4. sz. Bp., [1926], "Studium" (Franklin-ny.), 56 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. + Guttermuth János: A gyermekfogak ápolása. Fogaink praktikus kezelése. Az amalgam-hidakról. Bp., 1928, Held-ny. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, kissé hullámos.
18867.

Rufpreis:
2 000 HUF

18868.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csányi Vilmos: Irónikus etológia. Bp.,2012.,Nők Lapja Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18869.

Rufpreis:
2 400 HUF

18870.

Rufpreis:
1 200 HUF

18871.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

18872.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Szabó István (szerk.): Sertésegészségtan. Bp., 1984, Mezőgazdasági. Kiadói műbőrkötés.
18873.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Prinz Gyula: Európa természeti földrajza. Bp., 1923, Világirodalom,199+1+8 p. Átkötött félvászon-kötés.
18874.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kerényi Attila: Környezettan. Természet és társadalom - globális nézőpontból. Bp., 2003, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés.
18875.

Rufpreis:
2 400 HUF

Walter Heitler:  A sugárzás kvantumelmélete (The Quantum Theory of radiation) Bp., 1959 Akadémiai Kiadó, Kiadói kopott vászonkötésben
18876.

Rufpreis:
2 400 HUF

Géczy Barnabás: Őslénytan. Bp.,1989, Tankönyvkiadó. Harmadik kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, javított gerinccel, helyenként tollas aláhúzásokkal. Megjelent 1000 példányban.
18877.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF