Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 127

~1920-1940. 5 darabos fém sport emlékérem és -plakett tétel T:1--2-
31721.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1920. Jelzett Ag kerékpáros díjérem "HP" beütéssel, aranyozott Br turulos függőn (érem kb. 20g/39x41mm) T:XF
31722.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

1922. "Vándor Kedv Kerékpárkör Budapest 1896" jelzett Ag sportemlékérem, hátoldalon gravírozva "MOTORVERSENY 100 KM 1922 IX 17", "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (23,15g/0.800/39mm) T:AU,XF patina / Hungary ~1920. "Vándor Kedv Kerékpárkör Budapest 1896 / A Magyar Hazáért 1914-1915." hallmarked Ag sport medallion, engraved on reverse "MOTORVERSENY 100 KM 1922 IX 17", with "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" maker's mark (23,15g/0.800/39mm) C:AU,XF patina
31723.

Rufpreis:
12 000 HUF

1923. Labdarúgó bronz sport emlékérem füllel, hátoldalán "Ifj. baj. 1922-1923. Deli. ker." gravírozással (28mm) T:XF patina
31724.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1929-1967. 4db-os vegyes, különböző bronz és ezüstözött bronz sport díjérem tétel, közte sakk, kenu, labdarúgás díjérem füllel, hátoldalukon gravírozott felirattal T:XF,VF
31725.

Rufpreis:
1 800 HUF

1929. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912-1927" ezüstözött bronz emlékplakett, "1929. Tennisverseny bajnoki csapat II." gravírozással (55x43mm) T:XF kopott ezüstözés, hátoldalán ragasztónyom
31726.

Rufpreis:
2 000 HUF

31727.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1930-1940. 3db klf díjérem, közte "Szakmaközi Sakk Csapatbajnokság" bronz díjérem (38mm) T:VF ph.
31728.

Rufpreis:
2 000 HUF

31729.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1930. "Újpesti Torna Egyesület 1885" kétoldalas bronz sport emlékérem "Ludvig / Ludvig Bpest" jelzéssel (35mm) + "Újpesti Torna Egyesület 1885" kétoldalas bronz medál füllel "Ludvig / Ludvig Bpest" jelzéssel (30,5mm) T:AU / Hungary ~1930. "Újpest Gymnastics Association" two-sided bronze sport commemorative medallion with "Ludvig / Ludvig Bpest" maker's mark (35mm) + "Újpest Gymnastics Association" two-sided bronze sport medallion with ear and "Ludvig / Ludvig Bpest" maker's mark (30,5mm)C:AU patina
31730.

Rufpreis:
8 000 HUF

31731.

Rufpreis:
12 000 HUF

1931. "A Sárospataki Református Főiskola 400 Éves Jubileuma - 1531-1931 / Dicsérjétek és féljétek az Istent! - (Jel.K.XIV. 6-7.)" jelzett Ag emlékérem füllel (11,02g/0.800/27mm) T:XF / Hungary 1931. "A Sárospataki Református Főiskola 400 Éves Jubileuma - 1531-1931 / Dicsérjétek és féljétek az Istent! - (Jel.K.XIV. 6-7.)" hallmarked Ag commemorative medallion with ear (11,02g/0.800/27mm) C:XF
31732.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF