Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 127
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2923364
31684
443
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1928. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas jelzett bronz díjérem füllel (41mm) T:AU patina 2846510
31685
443
Numismatik
1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Al emlékérem kapszulában. Szign.: Bognár György (1944-) (32mm) T:PP
2846508
31686
443
Numismatik
2853016
31687
443
Numismatik
2853028
31688
443
Numismatik
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Cu-Ni emlékérem kapszulában (32mm) T:PP
2853027
31689
443
Numismatik
2848762
31690
443
Numismatik
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" bronz emlékérem, hátoldalon "TÖMEGSPORT FEJLESZTÉSÉÉRT KNUROVSZKI FERENCNEK" gravírozással (120mm) T:XF 2922067
31691
443
Numismatik
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" jelzett Ag és bronz emlékérem (13,93g/0.800/30mm) T:XF
2915207
31692
443
Numismatik
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Torna-Egyletek Szövetsége" jelzett Ag emlékérem, hátoldalán "SGA" gyártói jelzéssel (13,32g/0.800/30mm) T:UNC kis patina 2846517
31693
443
Numismatik
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" Al emlékérem kapszulában (32mm) T:PP fo.
2919189
31694
443
Numismatik
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" bronz emlékérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel (34mm) T:AU / Hungary 1907. "M.U.SZ (Magyar Úszó Szövetség / Hungarian Swimming Association)" bronze commemorative medallion, with "LUDVIG" maker's mark on the back. Sign.: Lajos Göröntsér Greff (34mm) C:AU 2620406
31695
443
Numismatik
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1939 "MOTESZ (Magyar Országos Tornász Egyesületek Szövetsége) - MFSE (Magyar Főiskolai Sportegyesület) I. tornaversenye 1939.II.19." egyoldalas Br sport plakett, közepén ezüstözött fém rátéttel, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel, gravírozva (87x50mm) T:1- patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF