Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 127

31708.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1905. "Nemzeti Sport - Vívóverseny" jelzett Ag díjérem két füllel, "FÁBRI" gyártói jelzéssel (18,50g/0.800/~44x40mm) T:XF patina, javított
31709.

Rufpreis:
8 000 HUF

1906. "Chicago - 1. I. Magyar Testvér BS. Egylet alakult 1906 jul 1." selyemszalag "Isten áldd meg a magyart" aranyozott bronz jelvénnyel, "Éljen a Haza" táblával, amerikai és magyar zászlós tűvel (750x240mm) T:AU kis szakadás a szalagon
31710.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

31712.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

31713.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

~1910. "Magyar Úszó Egyesület 1893" jelzett Ag sportérem szalagon (22,57g/0.800/41mm) T:AU,XF patina
31714.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

~1910. "Világosság Kerékpár Kör Budapest 1908" jelzett Ag díjérem aranyozott bronz turulos függőn, "HP" beütéssel és "HAWEL BP" gyártói jelzésel (érem kb. 20g/39x41mm) T:XF
31715.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

~1910. "Magyar Úszó Egyesület 1893" jelzetlen Ag sportérem szalagon (22,79g/0.800/41mm) T:AU,XF patina
31716.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

31717.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1910-1930. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége)" zománcozott Br jelvény "BERÁN BPEST" gyártói jelzéssel (14x12mm) T:1-
31718.

Rufpreis:
1 400 HUF

1914. "TR - 1914. V. 14. / II. díj - 400 m síkfutás" jelzett Ag díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (11,53g/0.800/29mm) T:VF
31719.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

~1920-1930. "CONDOR Kerékpár Egylet 1896" fém kerékpár sport emlékérem, szalag nélkül (48mm) T:AU
31720.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF