https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 127
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2708291
31696
443
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Iván István (1905-1968) 1953. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4." kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1- ph.
Das Lot is nicht erreichbar
2915735
31697
443
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Iván István (1905-1968) 1968. "MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / 80 éves" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz plakett eredeti ÁPV tokban (70,5mm) T:AU 2756725
31698
443
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem tokban (53mm) T:1
Das Lot is nicht erreichbar
2916895
31699
443
0
8000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) DN "Budapesti Ügetőverseny Egyesület" aranyozott, jelzett Ag lemezplakett, hátoldalon egy hajlott és egy hiányzó rögzítésre szolgáló akasztóval (br. 18,99g/0.800/59x62mm) T:XF 2816655
31700
443
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Madarassy Walter (1909-1994) 1939-1943. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" egyoldalas bronz díjérem (2x) (30mm) T:1- patina
Das Lot is nicht erreichbar
2774306
31701
443
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Martinelli Jenő (1886-1949) 1935. "Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1905-1935 / 1939. I. hely" 2db nyolcszögletű bronz díjplakett "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel, egyik "1938 I." gravírozással a hátoldalon (43,5mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
2916850
31702
443
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Matzon Frigyes (1909-1986) 1933. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "P.K. Házi tennis verseny I. 1933" gravírozással (49mm) T:AU patina, helyenként kopott ezüstözés 2645345
31703
443
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (77mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2798928
31704
443
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Sződy Szilárd (1878-1939) 1928. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki Érem" bronz díjérem, hátoldalon "Műlesiklás 1940 III" gravírozással (40,5mm) + 1963. "1963 ápr. 4. III." lövész díjérem T:2 patina, korrózió
Das Lot is nicht erreichbar
2822175
31705
443
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Vincze Dénes (1914-1972) 1960. "Felszabadulásunk évfordulójára" ezüstözött sport emlékplakett plexi lapon, dísztokban (110x68mm)
Das Lot is nicht erreichbar
2616224
31706
443
0
20000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1900. "Magyar Országos Torna Szövetség" ezüstözött bronz jelvény (53x41mm) T:2 / Hungary ~1900. "Hungarian National Gymnastics Federation" silver plated bronze badge (53x41mm) C:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2859325
31707
443
0
5500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1900. "Budapesti Atlétikai Klub" peremén jelzett Ag sport díjérem füllel, "S.G.A." gyártói jelzéssel. Szign.: Ernszt Kálmán (13,35/0,800/30mm) T:AU patina / Hungary 1900. "Budapest Athletic Club" Ag sport award medal with hallmark on the edge and "S.G.A." maker's mark, with ear. Sign.: Kálmán Ernszt (13,35/0,800/30mm) C:AU patina
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse