Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 127

Iván István (1905-1968) 1953. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4." kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1- ph.
31696.

Rufpreis:
1 000 HUF

Iván István (1905-1968) 1968. "MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / 80 éves" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz plakett eredeti ÁPV tokban (70,5mm) T:AU
31697.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem tokban (53mm) T:1
31698.

Rufpreis:
1 000 HUF

Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) DN "Budapesti Ügetőverseny Egyesület" aranyozott, jelzett Ag lemezplakett, hátoldalon egy hajlott és egy hiányzó rögzítésre szolgáló akasztóval (br. 18,99g/0.800/59x62mm) T:XF
31699.

Rufpreis:
8 000 HUF

31700.

Rufpreis:
2 000 HUF

31701.

Rufpreis:
2 000 HUF

Matzon Frigyes (1909-1986) 1933. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "P.K. Házi tennis verseny I. 1933" gravírozással (49mm) T:AU patina, helyenként kopott ezüstözés
31702.

Rufpreis:
1 800 HUF

31703.

Rufpreis:
1 000 HUF

31704.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vincze Dénes (1914-1972) 1960. "Felszabadulásunk évfordulójára" ezüstözött sport emlékplakett plexi lapon, dísztokban (110x68mm)
31705.

Rufpreis:
2 000 HUF

31706.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

31707.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF