Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 612
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2924553
20084
443
Jewellery and precious metal items
Arizonai türkiz nyaklánc ezüst (Ag) szerelékkel. 17,8 g, 42 cm
2923988
20085
443
Antik ezüst (Ag) szelence, 1864 13 latos fémjelzéssel, AH mesterjeggyel 61,81 g 6,5x4 cm 2922352
20086
443
14000
Ezüst (Ag) Cai gyűrű, jelzett, méret: 60, bruttó: 13,9 g 2922313
20087
443
Ezüst (Ag) Thomas Sabo gyűrű, jelzett, méret 53, bruttó: 12,4 g
2921276
20088
443
34000
Arany (Au) 14k gyűrű akvamarinnal, jelzett, méret: 51, bruttó:1,52 g
2921283
20089
443
Arany (Au) 14K gyűrű, jelzett, méret: 59, bruttó: 0,85 g 2924537
20090
443
22000
Tanzanit ovális csiszolással 1,26 cts
2924574
20091
443
Ezüst (Ag) medál türkizzel 2,6 g
2924564
20092
443
Ezüst (Ag) fülbevaló topáz kővel 3,95 g 2923572
20093
443
7500
Ezüst (Ag) karkötő 34 g Jelzett 21 cm 2923947
20094
443
2200
Ezüst (Ag) karék 4,9 g jelzett
2923951
20095
443
Ezüst (Ag) melltű nyilas medállal, jelzett 4,5 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF