Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 612
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2922540
20108
443
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 11,1 g
2922495
20109
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzés nélkül, méret: 61, bruttó: 5,1 g
2922541
20110
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 9,3 g
2922529
20111
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 7,2 g
2920792
20112
443
Ezüst(Ag) ékszerszett, nyaklánc és fülbevalópár, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 6,1 g
2919690
20113
443
2200
Ezüst(Ag) gyöngyös fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 4,6 g 2921290
20114
443
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 4,8 g
2919877
20115
443
Ezüst(Ag) gyöngyös fülbevalópár, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 2 g 2919823
20116
443
4400
Ezüst(Ag) ékszerszett, kígyó nyaklánc zöld köves medállal és fülbevalóval, jelzett, h: 45 cm, bruttó: 8,9 g 2919888
20117
443
Ezüst(Ag) gyöngyös fülbevalópár és medál, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 6,1 g 2919892
20118
443
Ezüst(Ag) köves fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 2,1 g 2919901
20119
443
3200
Ezüst(Ag) gyűrű korall díszítéssel, jelzett, méret: , bruttó: 6,4 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF