Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 612

Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 11,1 g
20108.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű, jelzés nélkül, méret: 61, bruttó: 5,1 g
20109.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 9,3 g
20110.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 7,2 g
20111.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) ékszerszett, nyaklánc és fülbevalópár, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 6,1 g
20112.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) gyöngyös fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 4,6 g
20113.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
16

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 4,8 g
20114.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) gyöngyös fülbevalópár, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 2 g
20115.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) ékszerszett, kígyó nyaklánc zöld köves medállal és fülbevalóval, jelzett, h: 45 cm, bruttó: 8,9 g
20116.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ezüst(Ag) gyöngyös fülbevalópár és medál, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 6,1 g
20117.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) köves fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 2,1 g
20118.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

Ezüst(Ag) gyűrű korall díszítéssel, jelzett, méret: , bruttó: 6,4 g
20119.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF