Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 612
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2914724
20300
443
Jewellery and precious metal items
Ezüst tokos zsebóra, megviselt, sérült, hiányos, nem működik d: 50 mm 2922443
20301
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 7,4 g
2922454
20302
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 9,8 g
2922457
20303
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 5,6 g
2922455
20304
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 9,9 g 2922442
20305
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,1 g
2922440
20306
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 10,9 g
2922437
20307
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 9,6 g 2922433
20308
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 50, nettó: 7,3 g
2922430
20309
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 9,5 g 2922429
20310
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 12,9 g
2922427
20311
443
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,9 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF