Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 612
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2920509
20072
443
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) fülbevalópár fekete kővel, jelzett, sróf nélkül, 2×1,1 cm, bruttó: 5,3 g
2920519
20073
443
Ezüst(Ag) medál, jelzett, 2×1,3 cm, bruttó: 7,1 g 2920522
20074
443
6500
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, 2×1,3 cm, bruttó: 14,5 g 2920529
20075
443
3800
Ezüst(Ag) ékszerszett, fülbevalópár és medál, jelzett, nettó: 7,6 g 2920775
20076
443
Ezüst(Ag) ékszerszett: lila köves fülbevalópár medálos nyaklánccal, jelzett, bruttó: 5,1 g 2920780
20077
443
Ezüst(Ag) ékszerszett: lila köves fülbevalópár medálos nyaklánccal, karkötő, jelzett, sérült, bruttó: 10,7 g 2920415
20078
443
Ezüst(Ag) ékszerszett, virágos medál és fülbevalópár, jelzett, bruttó: 2,9 g 2920771
20079
443
Ezüst(Ag) parfümtartó medál, jelzett, h: cm, bruttó: 8,2 g 2920787
20080
443
Ezüst(Ag) extravagáns nyaklánc és fülbevalópár gyöngyház berakással, jelzett, h: 44 cm, 5,5 cm, bruttó: 12,6 g
2920789
20081
443
Ezüst(Ag) nyaklánc rózsaszín függővel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 4,9 g 2920408
20082
443
Ezüst(Ag) medál fekete kővel, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 8,7 g 2924540
20083
443
22000
Kolumbiai smaragd, smaragd csiszolással 3,46 cts, 10,58,4x5,4 cts
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF