Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 612

Ezüst(Ag) fülbevalópár fekete kővel, jelzett, sróf nélkül, 2×1,1 cm, bruttó: 5,3 g
20072.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst(Ag) medál, jelzett, 2×1,3 cm, bruttó: 7,1 g
20073.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, 2×1,3 cm, bruttó: 14,5 g
20074.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst(Ag) ékszerszett, fülbevalópár és medál, jelzett, nettó: 7,6 g
20075.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) ékszerszett: lila köves fülbevalópár medálos nyaklánccal, jelzett, bruttó: 5,1 g
20076.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) ékszerszett: lila köves fülbevalópár medálos nyaklánccal, karkötő, jelzett, sérült, bruttó: 10,7 g
20077.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) ékszerszett, virágos medál és fülbevalópár, jelzett, bruttó: 2,9 g
20078.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) parfümtartó medál, jelzett, h: cm, bruttó: 8,2 g
20079.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Ezüst(Ag) extravagáns nyaklánc és fülbevalópár gyöngyház berakással, jelzett, h: 44 cm, 5,5 cm, bruttó: 12,6 g
20080.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc rózsaszín függővel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 4,9 g
20081.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) medál fekete kővel, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 8,7 g
20082.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kolumbiai smaragd, smaragd csiszolással 3,46 cts, 10,58,4x5,4 cts
20083.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF