Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Végh Gusztáv rajzaival. Bp., 1960, Minerva. Hetedik kiadás. Sérült, hiányos borítóval és címlappal, helyenként foltos lapokkal. Vászonborítóban, benne külön lapokon további kézzel írt receptekkel.
2 db régi (vegetáriánus) szakácskönyv egy kötetben: Rusznyák István: Korszerű húsnélküli táplálkozás. Útbaigazításokkal és konyhareceptekkel vese-, gyomor-, anyagcsere- stb. betegek diétás ellátására. Bp., [1936], Szathmáryné Bánó Vilma, 140+(2) p. + Telbiszné Temesváry Boriska: Egészség, ifjúság a konyhaművészetben. Hústalan szakácskönyv. Bp., 1941, Athenaeum. 232 p. Félvászon-kötésben.
Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, koszos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.