Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 32

Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Végh Gusztáv rajzaival. Bp., 1960, Minerva. Hetedik kiadás. Sérült, hiányos borítóval és címlappal, helyenként foltos lapokkal. Vászonborítóban, benne külön lapokon további kézzel írt receptekkel.
17892.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db régi (vegetáriánus) szakácskönyv egy kötetben: Rusznyák István: Korszerű húsnélküli táplálkozás. Útbaigazításokkal és konyhareceptekkel vese-, gyomor-, anyagcsere- stb. betegek diétás ellátására. Bp., [1936], Szathmáryné Bánó Vilma, 140+(2) p. + Telbiszné Temesváry Boriska: Egészség, ifjúság a konyhaművészetben. Hústalan szakácskönyv. Bp., 1941, Athenaeum. 232 p. Félvászon-kötésben.
17893.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kertészeti Lexikon. Bp., 1963. Mezőgazdasági kiadó. Kiadói vászonkötésben. Néhány lap gyűrött.
17894.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, koszos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
17895.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hunyady Erzsébet: A jó házi konyha. Így kell főzni! I-II. Bp., é.n., Új Idők, 32 p. + 32 p. Fűzés nélkül, helyenként sérült lapszélekkel.
17896.

Rufpreis:
800 HUF

Matolcsy Ildikó: Étkek, tippek, fortélyok; Bp., 1985. Kiadói kartonálásban
17897.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

17898.

Rufpreis:
1 000 HUF

A modern konyha: Bon Appétit. Kahlbrandt+Kahlbrandt fotóival. Bp., 1991., AMC. Kiadói kartonált- papírkötés.
17899.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF