Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Végh Gusztáv rajzaival. Bp., 1960, Minerva. Hetedik kiadás. Sérült, hiányos borítóval és címlappal, helyenként foltos lapokkal. Vászonborítóban, benne külön lapokon további kézzel írt receptekkel.