Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 32

17880.

Rufpreis:
2 800 HUF

17881.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Krancher Oszkár: A mézelő méh élete és tenyésztése. Egy közérthető tankönyv a méh tevékenységéről, hasznáról és bonctanáról. Ford.: Hutter Rezső. Sopron, 1911, Röttig Gusztáv és Fia, 1 t.+ 166 p.+ 6 t. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, sérült, javított gerinccel, néhány kijáró lappal.
17882.

Rufpreis:
1 800 HUF

Westsik Vilmos: Sertéstenyésztés és hizlalás. Téli gazdasági iskolák, földmivesiskolák, valamint gyakorlati gazdák számára írta: - - . (Tahitótfalu, 1928), Sylvester, 188+(4) p. Második kiadás. Egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
17883.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

Nosztalgia szakácskönyv. Bp., 1993, Budapesti Elektromos Művek Rt., 210+2 p. Kiadói papírkötés.
17884.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Töttős Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. A történelmi borvidék története a kezdetektől a II. világháborúig. Szekszárd, 1987, (Szekszárdi Nyomda). Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17885.

Rufpreis:
1 400 HUF

Receptkönyv üzemi vendéglátó konyhák részére. Szerk.: Moser István, Sipos László, Surnowkszky Leó, Nagy László, Seemann Gizella. Bp.,1958, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 284+2 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, kopott, kissé foltos borítóval, néhány lap szélén kisebb ázásnyomokkal. Megjelent 5000 példányban.
17886.

Rufpreis:
1 000 HUF

Villamos sütés-főzés szakácskönyve. Szerk.: Lonkai Ferenc. Bp., 1948., Révai, 32 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, szakadt, kissé hiányos gerinccel.
17887.

Rufpreis:
1 600 HUF

Cey-Bert Róbert Gyula: Balatoni borgasztronómia. Balaton és környéke - Somogy, Zala, Veszprém - tájjelegű és újonnan alkotott ételeinek és borainak harmonizációija. A könyv "Idegenforgalom, Borturizmus" Fejezetét írta: Dr. Szabó Géza. Magyar borok és borvidékek sorozat. [Bp.], 2001., Paginarum Kiadó.Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
17888.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

3 db torta/sütemény könyv angol nyelven Kiadói papírkötésben.
17889.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gundel Károly - Gundel Imre: A vendéglátás művészete. - Gasztronómiáról, Gundelekről. Nemzeti Könyvtár 5. Szerk.: Szigethy Gábor. Bp., 2012, Magyar Közlöny. Kiadói kartonált papírkötés.
17890.

Rufpreis:
2 400 HUF

Halász Zoltán - Láng György: Gundel 1894-1994. Bp., 2001, Helikon. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17891.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF