Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2819465
11867
439
48000
Sculptures, statuettes, plaques
2850264
11868
439
2793223
11869
439
22000
R. Kiss Lenke (1926 - ): II. Rákóczi Ferenc. Fali dísz, bronzírozott fém, kis kopásokkal, jelzett, 33x30 cm 2768642
11870
439
2768640
11871
439
28000
Grantner Jenő (1907-1983): Ludas Matyi. Bronzírozott műgyanta, jelzett, hibátlan, m:35 cm 2769135
11872
439
22000
2842760
11873
439
32000
Maugsch Gyula (1882-1945) Juhász. Bronz, márvány talpon. Jelzett, m: 11 cm
2844282
11874
439
Galamb, réz, erősen kopott, m: 11 cm 2793926
11875
439
Jelzés nélkül: Csendőr. Bronz, festett márvány talapzaton, m: 18,5 cm
2819443
11876
439
13000
KK jelzéssel: Huszár. Festett gipsz, festett márvány talapzaton, kis hibákkal, m: 29 cm
2793942
11877
439
Jelzés nélkül: Rokokó figura. Bronz, fatalapzaton. m: 19 cm
2769106
11878
439
Jelzés nélkül: Oroszlán. Öntöttvas. M: 12,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF