Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2873289
11842
439
Sculptures, statuettes, plaques
DG jelzéssel: Japonizáló modern szobor. Fa, kézzel festett. 48 cm
2873288
11843
439
Szigeti M. jelzéssel: Fekvő akt. Brozírozott műgyanta. 32x17 cm 2873214
11844
439
Rácz Edit (1936- ): Akt. Bronzírozott műanyag, képcsarnokos címkével, hibátlan, jelzett, m:23 cm 2873202
11845
439
Bronz indiai istenség szobor. 30 cm 2880698
11846
439
Mozart büszt. Festett gipsz, kis kopásokkal, m: 33 cm 2813770
11847
439
Jelzés nélkül: Vlagyimir Iljics Uljanov Lenin. Festett alumínium, fatalpon, kopott, m: 24 cm
2789249
11848
439
Fiú, lány nyuszival, faragott kő, jelzett, kopásokkal, 13x7 cm
2848453
11850
439
Elefántos faragott zsírkő dísz. 9 cm
2848481
11851
439
2873610
11852
439
Jelzés nélkül: Szent Kristóf. Faragott fa, posztamenssel, kopásokkal, m: 129 cm 2873599
11853
439
Jelzés nélkül: Huszár. Bronz, márvány talapzaton, m: 41 cm 2873586
11854
439
A. Nagel jelzéssel: Női büszt, faragott fa, kopásokkal, repedésekkel, m: 25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF