Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 95

DG jelzéssel: Japonizáló modern szobor. Fa, kézzel festett. 48 cm
11842.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szigeti M. jelzéssel: Fekvő akt. Brozírozott műgyanta. 32x17 cm
11843.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rácz Edit (1936- ): Akt. Bronzírozott műanyag, képcsarnokos címkével, hibátlan, jelzett, m:23 cm
11844.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bronz indiai istenség szobor. 30 cm
11845.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mozart büszt. Festett gipsz, kis kopásokkal, m: 33 cm
11846.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzés nélkül: Vlagyimir Iljics Uljanov Lenin. Festett alumínium, fatalpon, kopott, m: 24 cm
11847.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fiú, lány nyuszival, faragott kő, jelzett, kopásokkal, 13x7 cm
11848.

Rufpreis:
4 000 HUF

Elefántos faragott zsírkő dísz. 9 cm
11850.

Rufpreis:
2 400 HUF

Faragott fali dísz 45 cm
11851.

Faragott fali dísz 45 cm

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzés nélkül: Szent Kristóf. Faragott fa, posztamenssel, kopásokkal, m: 129 cm
11852.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jelzés nélkül: Huszár. Bronz, márvány talapzaton, m: 41 cm
11853.

Rufpreis:
10 000 HUF
33

A. Nagel jelzéssel: Női büszt, faragott fa, kopásokkal, repedésekkel, m: 25 cm
11854.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF