Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 95

Beethoven alabástrom szobor, jelzett, korának megfelelő állapotban, m: 18 cm
11855.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jelzés nélkül: Itzik Manger (1901-1969) bronz plakett. Kiemelkedő jiddis költő és drámaíró volt, önmagát népi bárdnak nevező, látnok és az írott szó ,,mesterszabója". Hátoldalán ragasztónyomok, 11,5x10,5 cm
11856.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Vasöntő. Bronz, fatalpon, kopásokkal, m: 33 cm
11857.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

LE jelzéssel: Luther Márton. Faragott fa, kopásokkal, m: 18 cm
11858.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

11859.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Fali fafaragás, jelzett, szép állapotban, 23x11 cm
11860.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

11861.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Halotti maszk. Festett gipsz női fej. 26 cm kopásokkal
11862.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szuperszonikus repülő nagy asztali dísz. Polírozott fém m: 26 cm
11863.

Rufpreis:
8 000 HUF
11

Faragott fa elefánt figura 13 cm
11864.

Rufpreis:
5 000 HUF

HB jelzéssel: Akt. Bronzírozott műanyag. Jelzett 40 cm
11865.

Rufpreis:
10 000 HUF

Erwin Huber (1929-2006): II. János Pál pápa emlék relief, Ausztria, 1988. Réz, jelzett, 16,5x7 cm
11866.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF