Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2873581
11855
439
Sculptures, statuettes, plaques
Beethoven alabástrom szobor, jelzett, korának megfelelő állapotban, m: 18 cm 2875089
11856
439
Jelzés nélkül: Itzik Manger (1901-1969) bronz plakett. Kiemelkedő jiddis költő és drámaíró volt, önmagát népi bárdnak nevező, látnok és az írott szó ,,mesterszabója". Hátoldalán ragasztónyomok, 11,5x10,5 cm 2882506
11857
439
48000
Jelzés nélkül: Vasöntő. Bronz, fatalpon, kopásokkal, m: 33 cm
2882502
11858
439
32000
LE jelzéssel: Luther Márton. Faragott fa, kopásokkal, m: 18 cm
2882498
11859
439
38000
2883799
11860
439
4800
Fali fafaragás, jelzett, szép állapotban, 23x11 cm
2883759
11861
439
5500
2883158
11862
439
Halotti maszk. Festett gipsz női fej. 26 cm kopásokkal 2883393
11863
439
Szuperszonikus repülő nagy asztali dísz. Polírozott fém m: 26 cm 2883275
11864
439
Faragott fa elefánt figura 13 cm
2881676
11865
439
HB jelzéssel: Akt. Bronzírozott műanyag. Jelzett 40 cm
2836302
11866
439
Erwin Huber (1929-2006): II. János Pál pápa emlék relief, Ausztria, 1988. Réz, jelzett, 16,5x7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF