Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2814687
11918
439
Sculptures, statuettes, plaques
Olvashatatlan szovjet szignóval jelzett: Futballista. Bronz, kőtalapzaton. m: 24,5 cm
2814314
11919
439
Cs J. jelzéssel: Fiú fej. Bronz dombormű. Jelzett 120x120 mm
2840579
11920
439
Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm
2840860
11921
439
MM jelzéssel: birkózók. Festett gipsz, kopásokkal, d: 35 cm
2885736
11922
439
Gyökérfaragás, szobor, jelzett: Rahó (Kárpátalja), m: 48 cm 2885737
11923
439
Gyökérfaragás, szobor, jelzett: Rahó (Kárpátalja), m: 45 cm 2885738
11924
439
Gyökérfaragás, szobor, jelzett: Rahó (Kárpátalja), m: 42 cm 2885648
11925
439
Jelzés nélkül: Fekvő Buddha. Faragott lávakő. h: 36 cm
2885607
11926
439
15000
XX. sz.,Terrakotta hadsereg 4 darabos másolat szett, harcosok és lovak, kis kopottsággal m: 17 cm
2884699
11927
439
Afrikai törzsi szobor, nő zergével, faragott egzótafa, m: 25 cm
2840686
11930
439
Jelzés nélkül: Szarvas. Bronz, m: 9,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF