https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 291
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2780754
31834
438
0
6500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1910. kétoldalas, jelzetlen Ag labdarúgó díjérem füllel, "HP" beütésekkel (14,10g/30x30mm) T:1- patina
Das Lot is nicht erreichbar
2868661
31835
438
0
5500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1910. "Magyar Kerékpáros Szövetség - Túra Verseny" kétoldalas, aranyozott bronz díjérem (40mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2825249
31836
438
0
2200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1910-1930. "Műegyetemi Athletikai és Football Club versenydíja" kétoldalas bronz érem (34x26mm) + "Kereskedelmi alkalmazottak o.e. sportcsoportja versenydíja" kétoldalas Cu-Zn érem, fül nélkül (31mm) + "OTE 1872"kétoldalas ezüstözött bronz érem (28mm) T:1-,2 fülnyom
Das Lot is nicht erreichbar
2778380
31837
438
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz egyoldalas emlékérem (35mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2805482
31838
438
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1913. "Soproni Líceumi Tornakör II. 1913 X/11" kétoldalas vert bronz díjérem T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2741222
31839
438
0
12000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1920. "Kaposvári Turul Sportegylet" jelzetlen Ag sport emlékérem, hátoldalon "BERÁN N BPEST" és "BN" jelzéssel (17,70g/39x27mm) T:1- / Hungary 1920. "Kaposvári Turul Sportegylet" Ag sports commemorative medallion with "BERÁN N BPEST" and "BN" marks on backside (17,70g/39x27mm) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2803634
31840
438
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" 9xlkf ezüstözött bronz, bronz és Al kétoldalas díjérmek (30mm-36mm) + 1963. "Ünnepi verseny II. forduló" lövész díjérem (40mm) T:2,2- patina, korrózió
Das Lot is nicht erreichbar
2775938
31841
438
0
2200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1920-1922. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" 3db bronz sport díjérem (egyiken kopott ezüstözés), 2db gravírozással a hátoldalán T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2763607
31842
438
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1920. "Törekvés Sportegylet Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem füllel (38mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2775943
31843
438
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1920. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz díjplakett (74x48mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
2834244
31844
438
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1920. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" bronz díjérem (3x) különböző gravírozásokkal (34x26mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2825266
31845
438
0
2600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1923. "Kitűnő táncért" bronz díjérem (30mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) DN "Budapest székesfőváros versenydíja" aranyozott Cu-Zn díjérem fül nélkül (30mm) + "Gyakorló gimnázium sportköre" Cu-Zn díjérem "Ludvig Bp." gyártói jellel. Szign.: Berán (30mm) + "Szabadkai Asztalitenisz Club" bronz díjérem (30mm) T:1-,2 patina, fülnyom
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse