Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 291

Kovács Dezső (1921-) 1977. "Magyar Testnevelési Főiskola" ezüstpatinázott bronz plakett (~170-179mm) T:XF
31810.

Rufpreis:
5 000 HUF

31811.

Rufpreis:
1 400 HUF

31812.

Rufpreis:
2 000 HUF

31813.

Rufpreis:
1 600 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" aranyozott bronz díjérem mellszalagon (40mm) + 1939. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem (40mm) + DN Gál Dezső (1870-?) 1930. "Budapest Székesfőváros I. kerületi levente versenye" kétoldalas bronz díjérem mellszalagon T:2,2- ph, sérült mellszalag, korrózió
31814.

Rufpreis:
3 000 HUF

31815.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Matzon Frigyes (1909-1986) 1932. 2db "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" bronz díjérem "Arkanzas Bp." gyártói jelzéssel, mindkettő hátoldalán gravírozással (50mm) T:1-,2 patina TP 1800.
31816.

Rufpreis:
2 000 HUF

31817.

Rufpreis:
1 400 HUF

31818.

Rufpreis:
2 000 HUF

31819.

Rufpreis:
2 000 HUF

31820.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

31821.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF