Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2866348
31882
438
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1941. "Magyar Kerékpáros Szövetség - Magyarország csapat bajnokság 1941. III." bronz díjplakett (55x79mm) márványtalapzaton (79x119x19mm) T:AU
2621148
31883
438
Numismatik
2832225
31884
438
Numismatik
1942. "Magyar Evezős Szövetség - A B. Sz. K. RT. S.E.-nek A M.E.Sz. Díj 1942 évi győzelemért" részben zománcozott bronz rátéttel, tokjában (105x80mm) T:2 zománchiba
2763588
31885
438
Numismatik
1942. "PSE (Postás Sportegyesület) 1899" díjplakett "Tenisz szakosztály férfi páros III. 1942" gravírozással (55x78mm) T:2
2763625
31886
438
Numismatik
1942. "Vízművek Sport és Önképző E. - V.S.Ö.E." bronzozott fém sportérem "V.S.Ö.E. Színes Bemutató 1942" gravírozással. Szign.: Lőrincz (36mm) T:2
2681091
31887
438
Numismatik
1943. "M.S.Sz. Hölgy Műlesiklóbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 2681093
31888
438
Numismatik
1943. "M.S.Sz. Hölgy Síbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 kopott aranyozás 2856430
31889
438
Numismatik
1943. "Leventeverseny" kétoldalas bronz díjérem eredeti mellszalagon, "1943. - II.", illetve egy labda gravírozással T:XF 2763529
31890
438
Numismatik
2866702
31891
438
Numismatik
1944. "Szent László király sportév - gyorslevente" Zn motorsport emlékplakett (32x60mm) T:VF korr. Hungary 1944. "St. Ladislau Sport Year - Levente motorised troops" Zn motor sport plaque (32x60mm) C:VF corr.
2866504
31892
438
Numismatik
~1945. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, ezüstözött bronz és bronz díjérem mellszalagon, Kossuth-címerrel (3db) T:XF,VF ezüstözés kopott 2866332
31893
438
Numismatik
1945. "MKSZ Tiszteletdíja 1945" fém lapka (50x18mm) és érem (68mm) márványtalapzaton (83x119x28mm) T:XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF