https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 291

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1941. "Magyar Kerékpáros Szövetség - Magyarország csapat bajnokság 1941. III." bronz díjplakett (55x79mm) márványtalapzaton (79x119x19mm) T:AU
1
31882.

1941. "Magyar Kerékpáros Szövetség - Magyarország csapat bajnokság 1941. III." bronz díjplakett (55x79mm) márványtalapzaton (79x119x19mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1941. "Szövetkezeti Bajnokság 1941. VIII.14." egyoldalas Br sport emlékplakett, hátoldalán gravírozva (43x32mm) T:1- patina, kis ph
1
31883.

1941. "Szövetkezeti Bajnokság 1941. VIII.14." egyoldalas Br sport emlékplakett, hátoldalán gravírozva (43x32mm) T:1- patina, kis ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1942. "Magyar Evezős Szövetség - A B. Sz. K. RT. S.E.-nek A M.E.Sz. Díj 1942 évi győzelemért" részben zománcozott bronz rátéttel, tokjában (105x80mm) T:2 zománchiba
1
31884.

1942. "Magyar Evezős Szövetség - A B. Sz. K. RT. S.E.-nek A M.E.Sz. Díj 1942 évi győzelemért" részben zománcozott bronz rátéttel, tokjában (105x80mm) T:2 zománchiba

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1942. "PSE (Postás Sportegyesület) 1899" díjplakett "Tenisz szakosztály férfi páros III. 1942" gravírozással (55x78mm) T:2
1
31885.

1942. "PSE (Postás Sportegyesület) 1899" díjplakett "Tenisz szakosztály férfi páros III. 1942" gravírozással (55x78mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1942. "Vízművek Sport és Önképző E. - V.S.Ö.E." bronzozott fém sportérem "V.S.Ö.E. Színes Bemutató 1942" gravírozással. Szign.: Lőrincz (36mm) T:2
1
31886.

1942. "Vízművek Sport és Önképző E. - V.S.Ö.E." bronzozott fém sportérem "V.S.Ö.E. Színes Bemutató 1942" gravírozással. Szign.: Lőrincz (36mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1943. "M.S.Sz. Hölgy Műlesiklóbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2
1
31887.

1943. "M.S.Sz. Hölgy Műlesiklóbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1943. "M.S.Sz. Hölgy Síbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 kopott aranyozás
1
31888.

1943. "M.S.Sz. Hölgy Síbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 kopott aranyozás

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1943. "Leventeverseny" kétoldalas bronz díjérem eredeti mellszalagon, "1943. - II.", illetve egy labda gravírozással T:XF
1
31889.

1943. "Leventeverseny" kétoldalas bronz díjérem eredeti mellszalagon, "1943. - II.", illetve egy labda gravírozással T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1944. "Demény Károly örökös vándordíj emlékérem 1931" egyoldalas Br emlékérem hátoldalán "1944" gravírozva (60mm) T:2
1
31890.

1944. "Demény Károly örökös vándordíj emlékérem 1931" egyoldalas Br emlékérem hátoldalán "1944" gravírozva (60mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1944. "Szent László király sportév - gyorslevente" Zn motorsport emlékplakett (32x60mm) T:VF korr. Hungary 1944. "St. Ladislau Sport Year - Levente motorised troops" Zn motor sport plaque (32x60mm) C:VF corr.
1
31891.

1944. "Szent László király sportév - gyorslevente" Zn motorsport emlékplakett (32x60mm) T:VF korr. Hungary 1944. "St. Ladislau Sport Year - Levente motorised troops" Zn motor sport plaque (32x60mm) C:VF corr.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1945. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, ezüstözött bronz és bronz díjérem mellszalagon, Kossuth-címerrel (3db) T:XF,VF ezüstözés kopott
1
31892.

~1945. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, ezüstözött bronz és bronz díjérem mellszalagon, Kossuth-címerrel (3db) T:XF,VF ezüstözés kopott

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
5
 
1945. "MKSZ Tiszteletdíja 1945" fém lapka (50x18mm) és érem (68mm) márványtalapzaton (83x119x28mm) T:XF
1
31893.

1945. "MKSZ Tiszteletdíja 1945" fém lapka (50x18mm) és érem (68mm) márványtalapzaton (83x119x28mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse