https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 291

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1946. "Magyar Kézilabdázók Egyesületeinek Országos Szövetsége - 1933" bronz érem ráerősítve "1945-46 Országos Magyar női Bajnokság - M. K. E. sz." gravírozású bronz plakettre. Ebben a szezonban a Csepeli MTK nyerte a nagypályán zajló bajnokságot 36 ponttal, 8 pontot verve a 2. helyen záró IX. kerületi MADISZ Dózsa, és 14 ponttal megelőzve a 3. helyen befutó Elektromos MSE csapatát. (55x79mm) T:1- patina
1
31894.

1946. "Magyar Kézilabdázók Egyesületeinek Országos Szövetsége - 1933" bronz érem ráerősítve "1945-46 Országos Magyar női Bajnokság - M. K. E. sz." gravírozású bronz plakettre. Ebben a szezonban a Csepeli MTK nyerte a nagypályán zajló bajnokságot 36 ponttal, 8 pontot verve a 2. helyen záró IX. kerületi MADISZ Dózsa, és 14 ponttal megelőzve a 3. helyen befutó Elektromos MSE csapatát. (55x79mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1947. "Győr-Sopron-Szombathely Thj. városok vándordíjas sportversenye 1947" egyoldalas fém sport plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (80x50mm) T:1-,2 / Hungary 1947. "Győr-Sopron-Szombathely Thj. városok vándordíjas sportversenye 1947" one-sided sports plaque with "LUDVIG" maker's mark (80x50mm) C:AU,XF
1
31895.

1947. "Győr-Sopron-Szombathely Thj. városok vándordíjas sportversenye 1947" egyoldalas fém sport plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (80x50mm) T:1-,2 / Hungary 1947. "Győr-Sopron-Szombathely Thj. városok vándordíjas sportversenye 1947" one-sided sports plaque with "LUDVIG" maker's mark (80x50mm) C:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1947. "1947. Hölgy lesiklóbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2
1
31896.

1947. "1947. Hölgy lesiklóbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1947. "1947. Hölgy Alpesi-Összetettbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2
1
31897.

1947. "1947. Hölgy Alpesi-Összetettbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1947. "1947. május 1." váltófutást ábrázoló kétoldalas Zn sport emlékérem füllel (35mm) T:2 patina
1
31898.

1947. "1947. május 1." váltófutást ábrázoló kétoldalas Zn sport emlékérem füllel (35mm) T:2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1948. "Népi Bajnok / Sakk" fém díjérem zománcozott rátéttel, mellszalagon (35mm) T:XF patina, kissé viseltes mellszalag
1
31899.

1948. "Népi Bajnok / Sakk" fém díjérem zománcozott rátéttel, mellszalagon (35mm) T:XF patina, kissé viseltes mellszalag

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1949. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:AU NMK 508.
1
31900.

1949. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:AU NMK 508.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1949. "A Magyar Népköztársasági Sport Érdemérem arany fokozata" zománcozott, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval T:AU hátoldalon oxidáció NMK 506
1
31901.

1949. "A Magyar Népköztársasági Sport Érdemérem arany fokozata" zománcozott, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval T:AU hátoldalon oxidáció NMK 506

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1949. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem arany fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:AU NMK 506.
1
31902.

1949. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem arany fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:AU NMK 506.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1949. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:AU NMK 508.
1
31903.

1949. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:AU NMK 508.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1950-1960. 6db klf párbajtőr díjérem tokokban, közte "Boczán Károly" gyártói tokok T:1-,2
1
31904.

~1950-1960. 6db klf párbajtőr díjérem tokokban, közte "Boczán Károly" gyártói tokok T:1-,2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
7
 
1950. "Budapesti Tekéző Alszövetség" egyoldalas öntött bronz emlékérm. Szign.: MF (78mm) T:1-
1
31905.

1950. "Budapesti Tekéző Alszövetség" egyoldalas öntött bronz emlékérm. Szign.: MF (78mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse