https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 291
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2763327
31894
438
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1946. "Magyar Kézilabdázók Egyesületeinek Országos Szövetsége - 1933" bronz érem ráerősítve "1945-46 Országos Magyar női Bajnokság - M. K. E. sz." gravírozású bronz plakettre. Ebben a szezonban a Csepeli MTK nyerte a nagypályán zajló bajnokságot 36 ponttal, 8 pontot verve a 2. helyen záró IX. kerületi MADISZ Dózsa, és 14 ponttal megelőzve a 3. helyen befutó Elektromos MSE csapatát. (55x79mm) T:1- patina
Das Lot is nicht erreichbar
2741215
31895
438
0
11000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1947. "Győr-Sopron-Szombathely Thj. városok vándordíjas sportversenye 1947" egyoldalas fém sport plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (80x50mm) T:1-,2 / Hungary 1947. "Győr-Sopron-Szombathely Thj. városok vándordíjas sportversenye 1947" one-sided sports plaque with "LUDVIG" maker's mark (80x50mm) C:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
2681099
31896
438
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1947. "1947. Hölgy lesiklóbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2 2681102
31897
438
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1947. "1947. Hölgy Alpesi-Összetettbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2 2620144
31898
438
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1947. "1947. május 1." váltófutást ábrázoló kétoldalas Zn sport emlékérem füllel (35mm) T:2 patina
Das Lot is nicht erreichbar
2862989
31899
438
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1948. "Népi Bajnok / Sakk" fém díjérem zománcozott rátéttel, mellszalagon (35mm) T:XF patina, kissé viseltes mellszalag 2868010
31900
438
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1949. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:AU NMK 508. 2868001
31901
438
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1949. "A Magyar Népköztársasági Sport Érdemérem arany fokozata" zománcozott, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval T:AU hátoldalon oxidáció NMK 506 2867004
31902
438
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1949. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem arany fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:AU NMK 506. 2867000
31903
438
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1949. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:AU NMK 508. 2836349
31904
438
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1950-1960. 6db klf párbajtőr díjérem tokokban, közte "Boczán Károly" gyártói tokok T:1-,2 2801809
31905
438
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1950. "Budapesti Tekéző Alszövetség" egyoldalas öntött bronz emlékérm. Szign.: MF (78mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse