Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 291

31846.

Rufpreis:
2 000 HUF

1928. "M. Kir. Postatakarékpénztári Tisztviselők Sport Egyesülete - 1903-1928" kétoldalas bronz díjérem (43mm) T:XF korr., több ph.
31847.

Rufpreis:
1 400 HUF

1929. "Millenáris" ezüstözött fém kerékpáros plakett "BSE 1929 VIII 11" gravírozással (66x72mm) márványtalapzaton (98x114x20mm) T:XF patina
31848.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1930. "Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek Testedző Egyesülete 1922" bronz sport díjérem (40mm) T:2 patina
31849.

Rufpreis:
2 400 HUF

1930. "Magyar Gyephockey Szövetség" bronz gyeplabda díjérem, hátoldalán "1930. Bajnokság III." gravírozással. Ebben a szezonban a bajnokságot a MAC csapata nyerte 22 ponttal, az ezüstérmet pedig a Magyar HC szerezte meg 21 pontjával. Tőlük lemaradva, 16 pontot gyűjtve a Budapesti-Budai TE lett a bronzérmes (38mm) T:1-
31850.

Rufpreis:
1 400 HUF

31851.

Rufpreis:
5 000 HUF

~1930. "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek" bronz díjérem "Kerékpárverseny egyéni III." gravírozással, illetve díszes, de sérült mellszalaggal. Szign.: Boskol L. (41mm) T:AU patina
31852.

Rufpreis:
5 000 HUF

~1930. "Kegyesrendi Gimnázium" kétoldalas bronz sport díjérem füllel (34mm) + "Kegyesrendi Gimnázium" egyoldalas bronz sport díjérem füllel, "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (30mm) T:XF
31853.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1930-1940. "PSE (Postás Sport Egyesület) 1899" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1-
31854.

Rufpreis:
800 HUF

~1930. "FTC (Ferencvárosi TC / Fradi)" ezüstözött bronz kerékpáros díjérem díszítménnyel és füllel (42x54mm) T:XF,VF patina
31855.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

~1930-1940. "Magyar Birkózók Szövetsége" zománcozott bronz gomblyukjelvény "ARKANZAS BP VÁCI U. 20." gyártói jelzéssel (17x16mm) T:XF Hungary ~1930-1940. "Hungarian Wrestling Federation" enamelled bronze button badge with makers mark "ARKANZAS BP VÁCI U. 20." (17x16mm) C:XF
31856.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1930. "Sportvilág Verseny Díja" peremen jelzett Ag díjérem füllel (17,98g/33mm) T:XF ph., patina
31857.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF