Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 291

~1960-1980. Festett ón díjplakett füllel (70x38mm) T:1-
31918.

Rufpreis:
1 200 HUF

1960. "Fegyveres Testületek Spartakiádja" tokba rögzített, részben zománcozott fém sport emlékplakett (106x91mm) T:XF karc
31919.

Rufpreis:
4 000 HUF

31920.

Rufpreis:
1 400 HUF

1962. "KATE 1962" zománcozott fém turista jelvény T:2
31921.

Rufpreis:
2 000 HUF

31922.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

1964. "Vajdahunyadvár" egyoldalas Zn emlékérem, hátoldalán "Magyar-román utánpótlás Budapest 1964" gravírozással. Valószínűleg az 1964 tavaszán megrendezett utánpótlás birkózó bajnokság csapatverseny-döntőjének emlékére (53mm) T:1-
31923.

Rufpreis:
1 800 HUF

31924.

Rufpreis:
1 200 HUF

1965. "Universiade Budapest" aranyozott, zománcos jelvény (20x15mm) + "Universiade 1965 - Japanese Delegation" zománcozott jelvény (20x23mm) + 1989. "Universiade / Duisburg" kétoldalas vert bronz érem műanyag tasakban T:1,1- zománchiba
31925.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1965. "Universiade Budapest 1965" zománcos aranyozott bronz jelvény + 1980. "Moszkva 80 - Olimpia" műgyantás Al jelvény (32x19mm) + moszkvai olimpiai jelvény (27x14mm) + a moszkvai olimpia kabalaállatát ábrázoló textil falikép (395x290mm) T:1
31926.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1969. "Kiváló Sport Munkáért - Magyar Autóklub Sport Bizottsága 1969" bronz emlékérem (60mm) T:AU
31927.

Rufpreis:
4 000 HUF

1969. "Budapesti Bridzs Egyesület" bronz díjplakett zománcozott rátéttel, "Cs.B. 1969. II. o. 3." gravírozással, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (60x40mm) T:XF patina
31928.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1970-1975. "Túravezető - Magyar Természetbarát Szövetség" rátétes, ezüstözött, zománcos jelvény (36x42mm) + "VDSZTE (Vegyipari Dolgozók Szakszervezete Turista Egyesület)" zománcott tombak tagsági jelvény (20mm) T:1- kopott ezüstözés
31929.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF