Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2801812
31918
438
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
~1960-1980. Festett ón díjplakett füllel (70x38mm) T:1-
2867248
31919
438
Numismatik
1960. "Fegyveres Testületek Spartakiádja" tokba rögzített, részben zománcozott fém sport emlékplakett (106x91mm) T:XF karc
2722134
31920
438
Numismatik
2827976
31921
438
Numismatik
1962. "KATE 1962" zománcozott fém turista jelvény T:2
2660924
31922
438
300
Numismatik
2772215
31923
438
Numismatik
1964. "Vajdahunyadvár" egyoldalas Zn emlékérem, hátoldalán "Magyar-román utánpótlás Budapest 1964" gravírozással. Valószínűleg az 1964 tavaszán megrendezett utánpótlás birkózó bajnokság csapatverseny-döntőjének emlékére (53mm) T:1-
2741648
31924
438
Numismatik
1965. "Universiade Budapest 1965" a FISU világjátékok aranyozott, zománcozott bronz jelvénye + bronz jelvény "Photo - Film" felirattal, mindkettő egy szalagon. Sajtós jelvény? T:2 2831436
31925
438
2200
Numismatik
1965. "Universiade Budapest" aranyozott, zománcos jelvény (20x15mm) + "Universiade 1965 - Japanese Delegation" zománcozott jelvény (20x23mm) + 1989. "Universiade / Duisburg" kétoldalas vert bronz érem műanyag tasakban T:1,1- zománchiba
2805661
31926
438
4800
Numismatik
1965. "Universiade Budapest 1965" zománcos aranyozott bronz jelvény + 1980. "Moszkva 80 - Olimpia" műgyantás Al jelvény (32x19mm) + moszkvai olimpiai jelvény (27x14mm) + a moszkvai olimpia kabalaállatát ábrázoló textil falikép (395x290mm) T:1
2868656
31927
438
Numismatik
1969. "Kiváló Sport Munkáért - Magyar Autóklub Sport Bizottsága 1969" bronz emlékérem (60mm) T:AU
2863633
31928
438
Numismatik
1969. "Budapesti Bridzs Egyesület" bronz díjplakett zománcozott rátéttel, "Cs.B. 1969. II. o. 3." gravírozással, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (60x40mm) T:XF patina 2831318
31929
438
Numismatik
~1970-1975. "Túravezető - Magyar Természetbarát Szövetség" rátétes, ezüstözött, zománcos jelvény (36x42mm) + "VDSZTE (Vegyipari Dolgozók Szakszervezete Turista Egyesület)" zománcott tombak tagsági jelvény (20mm) T:1- kopott ezüstözés
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF