Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 446
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2871048
20084
438
38000
Jewellery and precious metal items
Arany (Au) 14 bross ezüst (Ag) hátlappal, jelzett, bruttó: 3,8 g
2871047
20085
438
38000
Arany (Au) 14K bross, jelzés nélkül, 2,5×4 cm, bruttó: 3,9 g 2866338
20086
438
40000
14k arany (Au) gyűrű kövekkel. Jelzett br 1,75 g m: 56
2866235
20087
438
120000
Kék gyémánt 0,28ct brill csiszolás, kezelés: hp ht 2866255
20088
438
160000
14 k arany (Au) gyűrű brillel és 4 ksi gyémánttal 1,9 g , m: 54
2860522
20089
438
60000
Arany (Au) 14K áttört, csepp alakú fülbevalópár, jelzett, 5×0,9 cm, nettó: 3,3 g
2866252
20090
438
160000
14 k arany (Au) gyűrű, magyar fémjel, 6,3 g ca 0,2 ct brillel, m:50
2860527
20091
438
50000
Arany (Au) 14K áttört, virágmintás fülbevalópár, jelzett, 3,4×1,1 cm, nettó: 2,8 g
2860531
20092
438
30000
Arany (Au) 14K gyöngyös, köves fülbevalópár, jelzett, 1,6×0,7 cm, bruttó: 1,7 g 2860548
20093
438
50000
Fehérarany (Au) 14K szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,8 g
2859878
20094
438
30000
Ezüst (Ag) zafírköves szett: nyakék, karkötő, fülbevaló. 45 g 2860901
20095
438
Ezüst (Ag) láncszemes színházi táska. Jelzett, kissé sérült, nettó: 110 g, 16x13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF