Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 446

Arany (Au) 14 bross ezüst (Ag) hátlappal, jelzett, bruttó: 3,8 g
20084.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Arany (Au) 14K bross, jelzés nélkül, 2,5×4 cm, bruttó: 3,9 g
20085.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

14k arany (Au) gyűrű kövekkel. Jelzett br 1,75 g m: 56
20086.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kék gyémánt 0,28ct brill csiszolás, kezelés: hp ht
20087.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

14 k arany (Au) gyűrű brillel és 4 ksi gyémánttal 1,9 g , m: 54
20088.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Arany (Au) 14K áttört, csepp alakú fülbevalópár, jelzett, 5×0,9 cm, nettó: 3,3 g
20089.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

14 k arany (Au) gyűrű, magyar fémjel, 6,3 g ca 0,2 ct brillel, m:50
20090.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Arany (Au) 14K áttört, virágmintás fülbevalópár, jelzett, 3,4×1,1 cm, nettó: 2,8 g
20091.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Arany (Au) 14K gyöngyös, köves fülbevalópár, jelzett, 1,6×0,7 cm, bruttó: 1,7 g
20092.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Fehérarany (Au) 14K szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,8 g
20093.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ezüst (Ag) zafírköves szett: nyakék, karkötő, fülbevaló. 45 g
20094.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
20

Ezüst (Ag) láncszemes színházi táska. Jelzett, kissé sérült, nettó: 110 g, 16x13,5 cm
20095.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF