Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 446

Ezüst (Ag) monogramos pecsétgyűrű jelzett 7,7 g
20108.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) karlánc, jelzett 6,7 g
20109.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) aranyozott gyűrű lápis lazulival 5,81ct és topázzal 0,06ct jelzett, tanúsítvánnyal m:54, 3,54 g
20110.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc 15,29 g jelzett
20111.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű opállal. Jelzett 4,81 g m: 52
20112.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű kék zafírral 3,58ct, és fehér topázzal 0,08g 2,87 g, m:52 tanúsítvánnyal
20113.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc futtatott inda mintával 50 cm Jelzett 7,2 g
20114.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű és fülbevaló szett tenyésztett gyönggyel 12,88 g jelzett m: 52
20115.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) Nyakkendőtű és mandzsetta gomb készlet. Jelzett. nettó: 20,83 g
20116.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) lapos, mintás kígyó nyaklánc, jelzett, h: 40,5 cm, nettó: 7,9 g
20117.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) karperec színes kövekkel, jelzett, bruttó: 6,6 g
20118.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) 6 db kávéskanál, jelzett, h: 9,8 cm, nettó: 68,6 g
20119.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF