Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 446

Ezüst(Ag) fülbevalópár rózsaszín kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,4 g
20060.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret: 57, bruttó: 4 g
20061.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) charmok, 3 db, Pandora jelzéssel, bruttó: 6,9 g
20062.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) gyűrű fehér kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,6 g
20063.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,9 g
20064.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) gyűrű sárga kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 5 g
20065.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ezüst(Ag) gyűrű piros kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 2,6 g
20066.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) gyöngyházas gyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 7,5 g
20067.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) gyöngyös gyűrű, jelzett, gyöngyön kopásnyomok, méret: 58, bruttó: 1,7 g
20068.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) széles karikagyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 5,8 g
20069.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) mintás kerek karperec, jelzett, d: 6,5 cm, nettó: 11,8 g
20070.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,5 g
20071.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF