Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 446
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2861134
20060
438
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) fülbevalópár rózsaszín kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,4 g
2861261
20061
438
Ezüst(Ag) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret: 57, bruttó: 4 g 2861651
20062
438
Ezüst(Ag) charmok, 3 db, Pandora jelzéssel, bruttó: 6,9 g 2861166
20063
438
Ezüst(Ag) gyűrű fehér kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,6 g
2861236
20064
438
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,9 g
2861149
20065
438
4400
Ezüst(Ag) gyűrű sárga kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 5 g
2861092
20066
438
Ezüst(Ag) gyűrű piros kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 2,6 g 2861074
20067
438
4800
Ezüst(Ag) gyöngyházas gyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 7,5 g
2860647
20068
438
Ezüst(Ag) gyöngyös gyűrű, jelzett, gyöngyön kopásnyomok, méret: 58, bruttó: 1,7 g 2860651
20069
438
2200
Ezüst(Ag) széles karikagyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 5,8 g 2860672
20070
438
Ezüst(Ag) mintás kerek karperec, jelzett, d: 6,5 cm, nettó: 11,8 g 2861312
20071
438
4800
Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,5 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF