Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 446

Gyémánt 0,63 ct vegyes csiszolás, apró felületi hibákkal
20324.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Gyémánt 0,29ct princess csiszolás, 3,33x3,35x2,74 mm
20325.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Arany (Au/8k) karperec, jelzett, nettó: 2,79 g, d: 6,5 cm
20326.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) filigrán hajó bross, jelzés nélkül, nettó: 3,06 g, 4,5 cm
20327.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Ezüst (Ag) filigrán medál, jelzett, nettó: 4,91 g, d: 3 cm
20328.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Ezüst (Ag) fülbevaló jelzett 4,85 g
20329.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) Libra (Mérleg) csillagképes, téglalap alakú medál. Jelzett, nettó: 4 g, némi kopással, 25x12 mm
20330.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst (Ag) poncolt medál, szfinx ábrázolással. Jelzett, 10,33 g, 45x43 mm
20331.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) elefánt, jelzett, 4,2 cm, nettó: 40,14
20332.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Arany (Au/14k) foglalatban, kámea medál, jelzett, 4x3 cm, bruttó: 6,37 g
20333.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) 6 db teás kanál készlet. Jelzett, dianás. XX. sz. eleje. 174 g
20334.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst (Ag) doboz, fa betéttel, fedelén nemesi koronás M.S. monogrammal. Jelzett, kis kopással, bruttó: 252,9 g, 12,5x8,5x3,5 cm
20335.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF