Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 446
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2866246
20324
438
160000
Jewellery and precious metal items
Gyémánt 0,63 ct vegyes csiszolás, apró felületi hibákkal
2866244
20325
438
120000
Gyémánt 0,29ct princess csiszolás, 3,33x3,35x2,74 mm 2868037
20326
438
Arany (Au/8k) karperec, jelzett, nettó: 2,79 g, d: 6,5 cm 2868049
20327
438
8500
Ezüst (Ag) filigrán hajó bross, jelzés nélkül, nettó: 3,06 g, 4,5 cm
2868047
20328
438
8500
Ezüst (Ag) filigrán medál, jelzett, nettó: 4,91 g, d: 3 cm
2866334
20329
438
Ezüst (Ag) fülbevaló jelzett 4,85 g 2862941
20330
438
Ezüst (Ag) Libra (Mérleg) csillagképes, téglalap alakú medál. Jelzett, nettó: 4 g, némi kopással, 25x12 mm 2862840
20331
438
Ezüst (Ag) poncolt medál, szfinx ábrázolással. Jelzett, 10,33 g, 45x43 mm
2866233
20332
438
28000
Ezüst (Ag) elefánt, jelzett, 4,2 cm, nettó: 40,14
2867197
20333
438
40000
Arany (Au/14k) foglalatban, kámea medál, jelzett, 4x3 cm, bruttó: 6,37 g
2861920
20334
438
28000
Ezüst (Ag) 6 db teás kanál készlet. Jelzett, dianás. XX. sz. eleje. 174 g 2860909
20335
438
38000
Ezüst (Ag) doboz, fa betéttel, fedelén nemesi koronás M.S. monogrammal. Jelzett, kis kopással, bruttó: 252,9 g, 12,5x8,5x3,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF