20335.
Beendet 438. Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
38 000 HUF
102,98 EUR, 118,75 USD
Ezüst (Ag) doboz, fa betéttel, fedelén nemesi koronás M.S. monogrammal. Jelzett, kis kopással, bruttó: 252,9 g, 12,5x8,5x3,5 cm