Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 446
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2834849
20300
438
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) repülő kitűző, jelzés nélkül, h: 4 cm, nettó: 9,9 g 2834564
20301
438
3200
Ezüst(Ag) gyűrű, Pandora jelzéssel, méret: 54, bruttó: 2,5 g
2834560
20302
438
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 7,8 g
2857590
20303
438
30000
1898 2 db ezüst (Ag) mokkás csésze, aljjal. jelzett, ajándékozási gravírozással, kis horpadással össz: 125 g 2860925
20304
438
75000
Ezüst(Ag) ovális, talpas, hólyagos peremű kínáló tál, jelzett, 18×13×7 cm, nettó: 206,1 g
2855268
20305
438
60000
Ezüst (Ag) kávé tálca. Jelzett, mesterjegyes, dianás. 418 g d: 25 cm 2855267
20306
438
50000
Ezüst (Ag) hólyagos tálca. Jelzett, mesterjegyes, dianás. 364 g 28x21 cm 2855266
20307
438
438 Ezüst (Ag) hólyagos tálca. Jelzett, mesterjegyes, dianás. 157 g 29x17 cm 2861917
20308
438
34000
Ezüst (Ag) tál. Jelzett, dianás. XX: sz. eleje. 23x17 cm 229 g 2859987
20309
438
15000
Ezüst (Ag) dugós, antik, fújt, üveg palack, jelzett, hibátlan, m: 31 cm
2856585
20310
438
Ezüst (Ag) peremű kristály váza, jelzett, hibátlan. 21 cm 2856586
20311
438
Ezüst (Ag) peremű kristály váza, jelzett, kis sérüléssel. 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF