Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 446

Ezüst(Ag) repülő kitűző, jelzés nélkül, h: 4 cm, nettó: 9,9 g
20300.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, Pandora jelzéssel, méret: 54, bruttó: 2,5 g
20301.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 7,8 g
20302.

Rufpreis:
5 000 HUF

1898 2 db ezüst (Ag) mokkás csésze, aljjal. jelzett, ajándékozási gravírozással, kis horpadással össz: 125 g
20303.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
16

20304.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Ezüst (Ag) kávé tálca. Jelzett, mesterjegyes, dianás. 418 g d: 25 cm
20305.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst (Ag) hólyagos tálca. Jelzett, mesterjegyes, dianás. 364 g 28x21 cm
20306.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

438 Ezüst (Ag) hólyagos tálca. Jelzett, mesterjegyes, dianás. 157 g 29x17 cm
20307.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
9

Ezüst (Ag) tál. Jelzett, dianás. XX: sz. eleje. 23x17 cm 229 g
20308.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Ezüst (Ag) dugós, antik, fújt, üveg palack, jelzett, hibátlan, m: 31 cm
20309.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) peremű kristály váza, jelzett, hibátlan. 21 cm
20310.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) peremű kristály váza, jelzett, kis sérüléssel. 22 cm
20311.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF