Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 446

Antik ezüst (Ag) fűszertartópár, Bécs, 1865, AK mesterjegy, m: 4,5 cm, nettó: 111,9 g
20312.

Rufpreis:
8 000 HUF
19

Ezüst (Ag) tálca, jelzett, 26x37 cm, nettó: 475g
20313.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst (Ag) doboz, fabetéttel, jelzett, 9x11,5 cm, nettó: 150g
20314.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) nyelű süteményes készlet, aranyozott, jelzett, hat személyes díszdobozban
20315.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) tetejű kozmetikai üvegcse, jelzett, m: 8 cm
20316.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) tündéres gyertyatartó, jelzett, alja töltött, m: 12,5 cm bruttó: 87,9 g
20317.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst (Ag) doboz, fabetéttel, fedelén belül vésett szöveggel, jelzett, 11x9cm, nettó: 156,4 g
20318.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst (Ag) 25. évfordulós (párttagsági?) emlék gyűrű, jelzett, 8 g, m: 61
20319.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) design medál, csiszolt kvarc (rutil) kővel, némi kopással, bruttó: 14,7 g, 35x25 mm
20320.

Rufpreis:
8 000 HUF

2 db különféle ezüst (Ag) fülbevaló, balerina és filigrán tavirózsa, össz. 3,8 g
20321.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc, apró kőberakásos kereszt medállal. Jelzett, bruttó: 6,6 g, h: 44 cm
20322.

Rufpreis:
1 000 HUF

14k fehérarany (Au) gyűrű kövekkel. Jelzett, br. 1,56 g, m: 56
20323.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF