Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 446
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2866121
20312
438
Jewellery and precious metal items
Antik ezüst (Ag) fűszertartópár, Bécs, 1865, AK mesterjegy, m: 4,5 cm, nettó: 111,9 g 2862398
20313
438
60000
Ezüst (Ag) tálca, jelzett, 26x37 cm, nettó: 475g 2862405
20314
438
Ezüst (Ag) doboz, fabetéttel, jelzett, 9x11,5 cm, nettó: 150g 2863242
20315
438
Ezüst (Ag) nyelű süteményes készlet, aranyozott, jelzett, hat személyes díszdobozban 2743306
20316
438
Ezüst (Ag) tetejű kozmetikai üvegcse, jelzett, m: 8 cm
2828102
20317
438
28000
Ezüst (Ag) tündéres gyertyatartó, jelzett, alja töltött, m: 12,5 cm bruttó: 87,9 g
2828086
20318
438
28000
Ezüst (Ag) doboz, fabetéttel, fedelén belül vésett szöveggel, jelzett, 11x9cm, nettó: 156,4 g
2851273
20319
438
Ezüst (Ag) 25. évfordulós (párttagsági?) emlék gyűrű, jelzett, 8 g, m: 61
2851338
20320
438
Ezüst (Ag) design medál, csiszolt kvarc (rutil) kővel, némi kopással, bruttó: 14,7 g, 35x25 mm 2851311
20321
438
2 db különféle ezüst (Ag) fülbevaló, balerina és filigrán tavirózsa, össz. 3,8 g 2851332
20322
438
Ezüst (Ag) nyaklánc, apró kőberakásos kereszt medállal. Jelzett, bruttó: 6,6 g, h: 44 cm 2866339
20323
438
38000
14k fehérarany (Au) gyűrű kövekkel. Jelzett, br. 1,56 g, m: 56
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF