Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 331

Illyés Gyula: Oroszország. Uti jegyzetek. Bp.,[1934],Nyugat, (Hungária-ny.), 221+2 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Első kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés .
18965.

Rufpreis:
3 000 HUF

Endrődi Sándor: Kurucz nóták. 1700-1720. Bp, 1897, Athenaeum, VIII+293 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült kötéssel.
18966.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Fekete István: Karácsonyi látogatók. Válogatta és szerk.: Véber Károly. Hartung Sándor rajzaival. Bp., 1989, Móra, 256 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
18967.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Fekete István: Csend. Bp., 1965, Kozmosz. Első kiadás. Bozóky Mária rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé kopott
18968.

Rufpreis:
1 000 HUF

18969.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Tüskevár. Bp., 1957, Móra. Első kiadás! Félvászon kötés, kopottas állapotban.
18970.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
36

Fekete István: Kele; Vuk; Bogáncs. Bp., 1964-1975., Móra-Magvető. Kiadói kopott félvászon-kötés, kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, valamint kiadói foltos egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban
18971.

Rufpreis:
2 400 HUF

18972.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gottfried August Bürger: Münchhausen báró kalandjai. Gustave Doré illusztrációival. Ford.: Tordon Ákos. Kovács Ágnes utószavával. Bp.,[2006], General Press. Kiadói kartonált papírkötés.
18973.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csokonai Vitéz Mihály: Békaegérharcz Homerus Batrachomyomachiája után. Hozzákötve: A rózsabimbóhoz... Vegyes költemények. hn., én., nyn., 108; 3-134 p. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, hiányzó címlapokkal.
18974.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1909-1913 Kincses Kalendárium 5 évfolyama: 1909-1910-1911-1912-1913. Korabeli reklámokkal, fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal, közte pl.:A stockholmi Olimpiász, Udvari vadászatok Assziriában... stb. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
18975.

Rufpreis:
3 000 HUF
18

Kopátsy Sándor: TETT A minőség társadalma. Bp., 2022. Pallas Athéné Kiadói vászonkötésben
18977.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF