1903 A csecsemő ápolása és táplálása egészséges és beteg állapotban. Egy gyermekorvostól. Bécs, 1903, Kufeke R. Hatodik javított kiadás. 32 p. Kiadói szecessziós papírkötés, könyvtest elvált a borítótól, kissé foltos. Hátoldalán Kufeke R. gyermeklistje reklámmal.
1904-1905 Kereskedelmi Szakoktatás c. havilap. XIII. évf. 1-10. sz. (Teljes évfolyam, július-augusztusban nem jelent meg.)1904. szept. - 1905. jun. Szerk.: dr. Koltai Virgil. Kopott, foltos félvászon-kötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, egy lap hiányzik (235/236). A 7. szám valószínűleg kettős szám (7-8. sz.) Erre utal, hogy az oldalszámozás folyamatos (egy lap hiányzik, de az is a 7. szám előtt), és a tartalomjegyzék is VI-VII. számként hivatkozik rá.
1906-1907 Kereskedelmi Szakoktatás c. havilap. XV. évf. 1, 4-10. sz. Kopott, foltos félvászon-kötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, VII+1-32,213-532 p.
1908 Niczkyfalva (Nitzkifalva / Nitchidorf / Nitzkydorf, eredetileg Kutas) hegyközség Birtok-könyvecske. Temesvár, Csendes Lipót-ny., 29+(3)+26+(1) p. Magyar és német nyelvű. Tűzött félvászon-kötésben, megkímélt állapotban (a gerincen néhány kis sérülés), kitöltetlen.