Drucksachen

Zahl der Lose: 397

cca 1910 "Chic Parisien", színes női divatkép. Nyomat, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 37,5x30 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
15263.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

cca 1910 Bp., Beketow Cirkusz Városliget, Nagy nemzetközi prof. birkózóverseny műsora, 2 db, hajtott, foltos
15264.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

cca 1910 "Chic Parisien", színes női divatkép. Nyomat, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 37,5x28 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
15265.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1910 Róma, Raffaello műalkotásai, 4 db nyomat, 19,5×25 cm
15266.

Rufpreis:
1 000 HUF

15267.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910-1930 ifj. nagykereki Mensáros Andor névjegykártyája, dombornyomott címerrel
15268.

Rufpreis:
1 200 HUF

1911-1912 Geneaológia füzetek, családtörténeti folyóirat, szerk. Csikszentmihályi Sándor Imre, Kolozsvár, Stief Jenő és Tsa. Nyomdája, 1912, X. évf. 6. sz., IX. évf. ismeretlen szám (borító hiányzik) és I-X. évf. tartalommutatója. Részben felvágatlan, volt könyvtári példányok, részben hiányzó borítókkal.
15269.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1912 előtt Salonique/Thessaloniki/Saloniki, Yeni - Asr perzsa nyelvű török újság egy száma, szakadt, hajtott, 2 sztl.
15270.

Rufpreis:
1 400 HUF

1912-1929 Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db:   1929 Turán. A Turáni Társaság folyóirata. XII. évf. 1929. I-IV. Szerk.: Pekár Gyula, Cholnoky Jenő, Bán Aladár. Bp., Turáni Társaság,63+1 p.;   1912 Budapesti Szemle. 425. sz. 1912. május. Szerk.: Voinovich Géza, Berzeviczy Albert, Beöthy Zsolt. Bp., 1912, Franklin, aláhúzásokkal, 161-320 p.  1916 Történeti Szemle. V. évf. 1. füzet. Szerk.: Angyal Dávid. Bp., 1916, MTA, 160 p.
15271.

Rufpreis:
1 800 HUF
11

1913 Ostende - la reine des plages, illusztrált francia ny. turisztikai prospektus, 37 + 5 p., aranyozott papírborítón korabeli Központi Menetjegyiroda bélyegzővel
15272.

Rufpreis:
3 000 HUF

1913 Nagykőrösi Községi Takarékpénztár üzleti jelentése 14p
15273.

Rufpreis:
3 000 HUF

1914 Statuten für das mit Allerhöchster Entschliessung vom 16. Februar 1850 gegründete Verdienstkreuz. / Az 1850. február 16-i határozattal alapított Érdemkereszt alapszabálya, függelékekkel, a kitüntetések ábrázolásával. Hajtott, részben kissé foltos, koszos, 4 p.
15274.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF