Drucksachen

Zahl der Lose: 397

1915 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi hetilap I. kötet, szerk.: Herczeg Ferenc, többnyire háborús fényképes címlapokkal, benne Herczeg Ferenc Magdaléna két élete, Móricz Csiribiri, Bronson A rejtelmes sziget, Szomaházy Meseváros című művei, 1-664. p
15275.

Rufpreis:
2 800 HUF

1914 Háztartás - Magyar Asszonyok Közlönye 20. évfolyam 2 db száma, sok tanáccsal és érdekes hirdetésekkel
15276.

Rufpreis:
1 800 HUF

1914 Az Érdekes Ujság II. évf. 32. száma, 1914. aug. 9., benne a háború híreivel, érdekes írásokkal és fotókkal, sérült állapotban, 64 p.
15277.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

1916 Pesti Napló 67. évf. 345. sz., 1916. dec. 14., a címlapon: "Az osztrák kormány megbukott - Spitzmüller az új miniszterelnök" (cenzúra miatt kivágott cikk?), szakadt állapotban, 16 p.
15278.

Rufpreis:
1 800 HUF

1917 Az Esti Újság XXII. évfolyamának 131. száma, címlapon a gyöngyösi tűzvész
15279.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

1918 Károly király gyermeknyaraltatásának kormánybiztosa által kiadott a gyermeknyaraltatás magyar területen lefolyó részének szabályai 22p
15280.

Rufpreis:
5 000 HUF

1918 Bp. VI., Nyugat Mozgó kétoldalas műsorlapja
15281.

Rufpreis:
4 000 HUF

1918 Pesti Napló 69. évf. 259. sz., 1918. nov. 5., a címlapon az I. világháborús fegyverletétel híreivel ("Magyarország semleges állam - Minden hatalom a népkormány kezében"), 16 p.
15282.

Rufpreis:
6 000 HUF

1918 Pesti Napló 1918. okt. 19., 69. évf. 245. szám, a címlapon a német kabinet válaszáról szóló cikkel, két lapot felvágtak, és a széleken szakadozottak, 8 p.
15283.

Rufpreis:
1 400 HUF

1918 Pesti Napló 69. évf. 274. sz., 1918. nov. 22., a címlapon az I. világháborús fegyverletételt követő hírekkel ("A szerbek nem lépik át a demarkacionális vonalat - Az entente Prágát és Bukarestet is megszállja"), kissé sérült, szétvált állapotban, 8 p.
15284.

Rufpreis:
3 000 HUF

1918 Pesti Napló 69. évf. 263. sz., 1918. nov. 9., a címlapon az I. világháborús fegyverletételt követő hírekkel ("Vilmos császár és a trónörökös lemondása"), lapszéli sérülésekkel, 12 p.
15285.

Rufpreis:
4 000 HUF

1918 Pesti Napló 69. évf. 301. sz., 1918. dec. 24., a címlapon az I. világháború utáni események híreivel ("Újabb forradalmi mozgalom Berlinben"), sérült, hiányos címlappal, 12 p.
15286.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF