1915 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi hetilap I. kötet, szerk.: Herczeg Ferenc, többnyire háborús fényképes címlapokkal, benne Herczeg Ferenc Magdaléna két élete, Móricz Csiribiri, Bronson A rejtelmes sziget, Szomaházy Meseváros című művei, 1-664. p
1916 Pesti Napló 67. évf. 345. sz., 1916. dec. 14., a címlapon: "Az osztrák kormány megbukott - Spitzmüller az új miniszterelnök" (cenzúra miatt kivágott cikk?), szakadt állapotban, 16 p.
1918 Pesti Napló 69. évf. 259. sz., 1918. nov. 5., a címlapon az I. világháborús fegyverletétel híreivel ("Magyarország semleges állam - Minden hatalom a népkormány kezében"), 16 p.
1918 Pesti Napló 1918. okt. 19., 69. évf. 245. szám, a címlapon a német kabinet válaszáról szóló cikkel, két lapot felvágtak, és a széleken szakadozottak, 8 p.
1918 Pesti Napló 69. évf. 274. sz., 1918. nov. 22., a címlapon az I. világháborús fegyverletételt követő hírekkel ("A szerbek nem lépik át a demarkacionális vonalat - Az entente Prágát és Bukarestet is megszállja"), kissé sérült, szétvált állapotban, 8 p.
1918 Pesti Napló 69. évf. 263. sz., 1918. nov. 9., a címlapon az I. világháborús fegyverletételt követő hírekkel ("Vilmos császár és a trónörökös lemondása"), lapszéli sérülésekkel, 12 p.
1918 Pesti Napló 69. évf. 301. sz., 1918. dec. 24., a címlapon az I. világháború utáni események híreivel ("Újabb forradalmi mozgalom Berlinben"), sérült, hiányos címlappal, 12 p.