Drucksachen Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2754615
15191
435
Printed Materials
2820169
15192
435
Printed Materials
1868 Jelentés Szeged sz. kir. város közkórházában 1867-ik év folyama alatt kezelt betegekről. Szeged, Burger Zsigmond-ny., 4 p. 2779297
15193
435
Printed Materials
1868 Győr, Szabó Kálmán alispán által kiadott körlevél a Magyarországot fenyegető marhavésszel kapcsolatban, hajtott
2785656
15194
435
Printed Materials
1869 Ráth Mór hivatalos kiadásai, hirdetmény, 62×47 cm
2817143
15195
435
3200
Printed Materials
cca 1930 K. Sávely Dezső (1868-1938): Meseillusztráció, próbanyomat. Színes nyomat, papír, hátoldalán ceruzás jelzéssel. Kis lapszéli sérüléssel, foltokkal, 21,5x16 cm
2796279
15196
435
Printed Materials
1872 Magyar Nemzeti "Hiszekegy". Pest-Bécs, Deutsch Testvérek-ny., 16 p. 2785551
15197
435
Printed Materials
1872 Felhívás ipari és bányászati bizottmánytól a bécsi világkiállítással kapcsolatban
2820236
15198
435
Printed Materials
1876 Kiszombor, hirdetmény az országos vásárokról és csütörtöki hetivásárokról, hajtott, kissé sérült, 47x30 cm 2821899
15199
435
Printed Materials
1877 Az újpesti katolikus templom javára rendezett lottó plakát hirdetménye, szabályai, és német nyelvű helyi reklámja 2821875
15200
435
Printed Materials
1877 Amstetteni tűzeset károsultjainak javára készült sorsjáték hirdetménye és a nyertesek névsora / Amstetten lottery advertising 2816670
15201
435
Printed Materials
1877 A Szent-István-Társulat évkönyve. 1877. Házi-Könyvtár XXV. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a hátsó borítón címkével, a gerincen kis szakadással. Felvágatlan példány. + 1883 A Szent-István-Társulat évkönyve. 1883. Házi-Könyvtár XLV. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a hátsó borítón címkével, laza fűzéssel, néhány lap szélén kis szakadásokkal. Felvágatlan példány. 2822303
15202
435
Printed Materials
1880 Értesítő a kegyes tanítórendiek váczi nagy-gymnasiumáról az 1879/80-iki tanévben. Közli: Rappensberger Kajetán. Benne: A determinánsok elméletének és alkalmazásának elemei. Vác, Serédy G. Siketnémák Iparint.-ny., 64 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült, szétváló fűzéssel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF