Németország DN "A munka becsülete / Bajor Ipartestület - sok éves hűséges szolgálatért" kétoldalas jelzett aranyozott Ag emlékérem. Szign.: Heinrich Wadere (51,05g/0,990/50mm) T:1- patina
Germany ND "Ehre der Arbeit / Für Langjährige Treue Dienste vom Bayerischen Industriellen Verband" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: Heinrich Wadere (51,05g/0,990/50mm) C:AU patina