Flohmarkt Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2787325
11876
434
Flea Market
Régi fém KÁLYHALÁB, kopott, h: 20 cm
2788519
11877
434
11000
Flea Market
Régi levélbontó, kopott, h: 26,5cm 2788518
11878
434
Flea Market
Régi furdancs, kopott, h: 30 cm
2780265
11879
434
Flea Market
Réz ágyú fa talpon, kopott, repedt a fa. h: 19 cm
2787323
11880
434
Flea Market
Régi kerti szerszám, fém, kopott, h: 17 cm
2780293
11881
434
Flea Market
Régi vérnyomásmérő, higanyos, nincs kipróbálva, kopott, h: 34,5 cm
2788510
11882
434
Flea Market
Régi fém dobozka, fabetéttel. Kopott, 14,5x11cm
2780303
11883
434
Flea Market
Régi fadoboz, réz lemezzel díszített, kopott, 14x24 cm
2781015
11884
434
Flea Market
Kávédaráló, dísz, kopásokkal, m: 16,5 cm 2808226
11885
434
Flea Market
Lovagló indiánok epoxi öntvény asztali dísz. Festett. 20x24 cm
2811476
11886
434
Flea Market
Retró gyermek hintaló, nikkelezett fém alj, plüssel bevont felső rész, 76x32x62 cm 2805151
11887
434
2200
Flea Market
2 db Schimmel és Társa Rt. Illóolaj- és Vegyészeti Gyár Budapest parfüm alapanyag, akácvirágolaj és rózsa extra, egyik címeres fém kupakkal, másik parafa dugóval, tartalommal Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF