Flohmarkt Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2810769
11936
434
Flea Market
6 db épületszintjelző tábla, zománcozott fém, sérülésekkel, 10×24 cm 2810779
11937
434
Flea Market
3 részes art deco kávéskészlet, ezüstözött réz, kávékiöntő, cukortartó, tejkiöntő, jelzett, szép állapotban
2810783
11938
434
Flea Market
2 db monogramos ezüstözött alpakka pohár, 1 db kávékiöntő, 1 db tejkiöntő
2767305
11939
434
Flea Market
Intarziás cigaretta adagoló, kis hibával, m: 10 cm
2744072
11940
434
8500
Flea Market
2705020
11941
434
Flea Market
3 db régi tárgy, körző, simító, stb. 2773661
11942
434
Flea Market
Fácános zománcozott tálka, d: 19 cm 2765828
11943
434
Flea Market
Bronz gyertyatartó, kopásokkal, m: 18 cm 2775865
11944
434
Flea Market
Retró lemezárugyári kutyaház persely, kulcs nélkül, 13x7x8,5 cm
2773955
11945
434
Flea Market
CB adóvevő BETA FM 19+Realistic alkatrésznek+3 kristály.
2773949
11946
434
Flea Market
CB adóvevő kézi DNL HF 5. Két csatornás, eredeti kopott tartójában, 12v-os elemmel működik.
2773953
11947
434
Flea Market
CB adóvevő kézi Panasonic, egy csatornás, működik, 27,005 MH2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF