Flohmarkt

Zahl der Lose: 419

6 db épületszintjelző tábla, zománcozott fém, sérülésekkel, 10×24 cm
11936.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 részes art deco kávéskészlet, ezüstözött réz, kávékiöntő, cukortartó, tejkiöntő, jelzett, szép állapotban
11937.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

2 db monogramos ezüstözött alpakka pohár, 1 db kávékiöntő, 1 db tejkiöntő
11938.

Rufpreis:
6 000 HUF

Intarziás cigaretta adagoló, kis hibával, m: 10 cm
11939.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11940.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

3 db régi tárgy, körző, simító, stb.
11941.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fácános zománcozott tálka, d: 19 cm
11942.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bronz gyertyatartó, kopásokkal, m: 18 cm
11943.

Rufpreis:
5 000 HUF

Retró lemezárugyári kutyaház persely, kulcs nélkül, 13x7x8,5 cm
11944.

Rufpreis:
6 000 HUF

CB adóvevő BETA FM 19+Realistic alkatrésznek+3 kristály.
11945.

Rufpreis:
5 000 HUF

CB adóvevő kézi DNL HF 5. Két csatornás, eredeti kopott tartójában, 12v-os elemmel működik.
11946.

Rufpreis:
5 000 HUF

CB adóvevő kézi Panasonic, egy csatornás, működik, 27,005 MH2
11947.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF